banner615

banner614

banner701

KEŞİR'DEN FOTOĞRAFLI YANIT!

banner619

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılım sağlamadığı gerekçesiyle eleştirdiği AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 28 Ekim'de Anıtpark Meydanı'ndaki çelenk sunma töreninde hazır bulunan tek vekil olduğunu fotoğraflarla ispatlarken, "Vatana, millete, Cumhuriyet’e bağlılığımı sorgulamak hiç kimsenin haddi ve hakkı değildir." ifadesini kullandı.

Düzce 31.10.2019, 11:15 01.11.2019, 10:54
1901
banner682

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er'in resmi bayramlara gereken hassasiyeti göstermemekle eleştirdiği AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'den yanıt gecikmedi. Keşir'in basın ofisinden yapılan yazılı açıklamada, Er'in Milletvekili Keşir ve AK Parti hakkındaki ithamlarının gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

28 Ekim 2019 günü Anıtpark’ta düzenlenen Çelenk Koyma Töreni'ne AK Parti Düzce İl Başkanı  Mustafa Keskin ile birlikte katılım sağlayan tek milletvekilinin Keşir olduğu vurgulanan açıklama şöyle devam etti: "Sayın Keşir, hem üst düzeyde AK Parti’yi hem de diğer milletvekili arkadaşını temsil etmiştir. 29 Ekim 2019 günü Sayın Cumhurbaşkanımızın, saat 11:00 de düzenlediği Kabul Töreni ve saat 19:00’da düzenlediği Resepsiyona davetli olan Keşir, bayram kutlamalarına Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde iştirak etmiştir. Zorlama, suni rejim tartışmaları açmak, kirli siyaset yapmak eski Türkiye’nin alışkanlıklarındandır. Ayrıca; ilk gençlik yıllarından bu yana vatan ve millet mücadelesi veren, 15 Temmuz gecesi, TBMM’yi açmak ve canı pahasına darbeye direnmek için ilk giden milletvekillerinden biri olan Sayın Keşir’in, vatana, millete, Cumhuriyet’e bağlılığını sorgulamak hiç kimsenin haddi ve hakkı değildir."

banner710
Yorumlar (16)
Vatan millet sakarya 7 ay önce
Fotoğrafı atsa dert atmasa dert bu millete ...
CUMHURİYET 8 ay önce
BELEDİYE BAŞKANI'NI GÖREMEDİM KUTLAMA TÖRENLERİNDE. ACABA HASTAMI?
SİNAN AYDIN 8 ay önce
SERDAR GÜRLER CEVABIM SANA . BU CUMHURİYETİN KURULMASINDA CANINI ORTAYA KOYAN NİNELERİMİZİN BAŞLARI AÇIK MIYDI? KENDİ AİLE BÜYÜKLERİNİZE BİR BAKIN BAKALIM.İÇLERİNDE HİÇ BAŞÖRTÜLÜ YOK MUYDU? YAZIK GERÇEK YOBAZLAR SİZLERSİNİZ.BÖLÜCÜLÜK YAPMAYIN.HERKESE SAYGINIZ OLSUN.VEKİLİMİZ SAYIN AYŞE KEŞIR E GELİNCE. KENDİSİ DÜZCE İÇİN GERÇEKTEN BAŞARILI İŞLERE İMZA ATMIŞTIR.KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
Adnan 8 ay önce
Kimsenin haddine değil evet. Sen millet vekili olduğun günden beri ne yaptın haydi bunun cevabını ver? Haram olsun aldığınız maaşlar ödenekler.
hindistanlı inek 8 ay önce
Beyefendi bari dinleri de yazsaydınız o kadar korkak olmanızı gerektirecek bir şey yok. Madem ki biraz erkeklik yaptınız erkekçe isminizi yazsaydınız da erkek olduğunuzu anlasaydık. Mesela özay ın babasının da koyu chpli olduğunu annesinin 5 vakit namaz kıldığını hanımının m müşavir olduğunu vs vs erkekçe yazın. K babasının sölemencılar sayesinde kurtulduğunu.
Dzc 8 ay önce
Kontenjan vekili dediğin vekil orjinal düzcelidir anneside babası da düzcelidir annesi ozanlar köyünden babası kavakbıçkı köyündendir
Akrabasımısnız? 8 ay önce
Düzce de doğdu sonra ondan sonra İstanbula taşındı.İlk Okulu orta okulu üniversteyi Düzce dışında okudu.Düzce dışında çalıştı.tekrar ne zaman Düzceye geldi millet vekili seçildiğinde.Yani muhtemelen akrabası veya bir menfaati olan birisiniz ama bizde yemiyoruz artık bunları bilgiye ulaşmak kolay yapılanı sorgulamak kolay.Keşir ne yaptı düzceyi ne kadar biliyor düzceye ne kadar geliyor.Onun kadar çalışan var mı diye sormuştunuz ya Ümit Yılmaz'a bakın =)
Dzc 8 ay önce
Kontenjan vekili diyen şahıs ayşe keşirden daha çok çalışan varmı
OXXO31 8 ay önce
Adamsın vekilim, ama fetöcüler anlamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı