banner615

banner614

banner701

KEŞİR’DEN YÜREKTEN TEŞEKKÜR

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin iki ilçesini vuran sel ve toprak kayması afetlerine ilişkin yaptığı açıklamada, ilk günden itibaren mahsur kalan vatandaşların kurtarılması ve kayıp olan vatandaşların aranması çalışmalarının büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirterek, “İlgili kurum ve kuruluşların tüm yönetici ve personelinin her birini, Düzceliler asla unutmayacak!” ifadesini kullandı.

Düzce 30.07.2019, 17:04 30.07.2019, 18:34
1781
banner682

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca’nın Esmahanım Köyü’nde yaşanan sel afetinde kaybolan 7 vatandaşın bulunması için yürütülen ve 12 gün süren arama-kurtarma çalışmalarına ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Keşir, yaptığı yazılı açıklamada, 17-18 Temmuz tarihlerinde Düzce’nin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerini etkileyen sel, su baskını ve heyelanda maddi-manevi büyük kayıplar yaşandığına işaret ederek, şunları kaydetti:

“İlk günden, ilk andan itibaren mahsur kalan vatandaşlarımızın kurtarılması, kayıp olan vatandaşlarımızın aranması çalışmaları büyük bir titizlikle yürütüldü.  Kaybettiğimiz yedi canın acısı hala yüreğimizde... Arama kurtarma çalışmalarına var gücüyle çalışan, en son Kağan evladımız ile birlikte tüm kayıplarımızı titiz, özverili bir çalışma ile bulan arama kurtarma ekipleri, bu Aziz Milletin yüce gönüllülüğünü de temsil ettiler. Bizzat gelerek destek veren İçişleri Bakanlığı, Enerji, Tarım ve Ormancılık ile Çevre ve Şehircilik Bakanlarımız ve ekiplerine, AFAD, Jandarma ve Emniyet Teşkilatı, Genel Kurmay Başkanlığı, Düzce Valiliği, Düzce Belediye Başkanlığı, başta olmak üzere tüm bakanlıklar, kamu kurumları yetkililerine, büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlıklarına ve il özel idarelerine, özel sektör firmalarına, AKUT, İHH, Kızılay başta olmak üzere arama kurtarma çalışmalarına katılan tüm STK ve gönüllülerine, yürekten teşekkür ederim. İlgili kurum ve kuruluşların tüm yönetici ve personelinin her birini, Düzceliler asla unutmayacak! Allah bir daha böylesi acılar yaşatmasın...”

Haber: C. ÜSTÜNER
 

 
 

banner710
Yorumlar (1)
Emeğinize sağlık 13 ay önce
Sayın vekilim sahada her an her dk oldunuz acıları bir nebze de olsa paylaşmak için çaba harcadınız. Allah dizlerden ve devletimizden razı olsun
16°
parçalı az bulutlu