banner615

banner614

banner701

KESKİN: ONLAR EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümünü yayımladığı mesajla kutladı. Keskin mesajında; “Türk Polis Teşkilatımız, 175 yıldır ülkemizde huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencemizdir” ifadesini kullandı.

Düzce 08.04.2020, 11:50
576
KESKİN: ONLAR EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ
banner682

Halkın huzur ve güvenliği için 7/24 görev başında olan Polis Teşkilatımız 175. Yaşını kutluyor.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Türk Polis Teşkilatının 175. yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkelerin kalkınmasında, ilerlemesinde ve gelişmesinde en önemli unsurlardan biri olan istikrar, huzur ve güven ortamının sağlanmasıyla mümkündür. Türk Polis Teşkilatımız, 175 yıldır ülkemizde huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencemizdir.

Aziz milletimizin huzur ve güvenliğini emanet ettiğimiz, üstlendiği tüm görevlerde büyük başarılara imza atan, gurur kaynağımız Polis Teşkilatımızı daha ileriye taşıyacak her adımı desteklemeye devam edeceğiz.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, Türk Polis Teşkilatımız 175. Kuruluş Yılını kutluyoruz.”

banner710
Yorumlar (1)
Vatandaş 2 ay önce
Sayın başkan bankaları uyar iş insanları kıredilere ulaşsın
10°
parçalı az bulutlu