banner615

banner614

banner701

KIRILAN AĞAÇ DALI YAŞAMDAN KOPARDI

Geçtiğimiz ay Ankara Kızılay’da kırılan ağaç dalının başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Milli Eğitim eski Bakanı merhum Avni Akyol’un uzun yıllar korumalığını yapan Nedim Fidan haftalardır süren yaşam savaşını kaybetti. Tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Fidan memleketi Karasu'da toprağa verilecek.

Düzce 13.06.2019, 12:37
4063
KIRILAN AĞAÇ DALI YAŞAMDAN KOPARDI
banner682
Milli Eğitim eski bakanlarından Düzceli siyasetçi Avni Akyol'un uzun yıllar korumalığını yapan, çevresinde sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olan Nedim Fidan, görünmez kazanın kurbanı oldu.

Ankara Kızılay'da bir ağacın kırılan dalının başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan merhum eski bakan ve milletvekili Avni Akyol'un sağ kolu, Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’in danışmanı Nedim Fidan yaşamını kaybetti.

Fidan, kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde haftalar süren tedaviye rağmen kurtarılamadı.  Akyol'la olan anılarını zaman zaman konuk olduğu programlarda anlatan Fidan, Düzce'nin de yakından tanıdığı bir isimdi. Tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden Fidan, memleketi Karasu'da son yolculuğuna uğurlanacak.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (2)
RAG 1 yıl önce
Çok düzgün saygıdeğer bir ağabeyimizdi. .Allah gani gani rahmet eylesin.yakınlarına sabırlar versin. Mekanı cennet olsun.
Orhan Küçük 1 yıl önce
3 sene önce tanıdım kendisini çok güçlü bir karakter,beyefendi ve örnek bir ağabey çok üzgünüm Rabbim rahmet eylesin mekanın cennet olsun Nedim abimm.
20°
açık