banner615

banner614

banner701

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

banner619

Düzce Belediyesi il sınırları içerisinde sıkıntılı olan trafik sorunlarını çözebilmek için mahallelerde yeni yol açma çalışmalarını hızlandırdı. Sancaklar Mahallesi’nde trafik rahatlatılması için yeni yol yapım çalışmaları başlatıldı.

Düzce 13.08.2020, 12:00 13.08.2020, 17:19
4254
KISA SÜREDE TAMAMLANACAK
banner682

Düzce’de her geçen gün araç sayısı artıyor. Son açıklanan verilere göre 115 bine yaklaşan araç sayısı sonrasında Düzce Belediyesi’de mahallelerde trafiklerin rahatlatmak için çalışma başlattı.

Bir çok mahallede yapılan uygulamalar ile yol açma çalışmalarını sürdüren ekipler Sancaklar Mahallesi’nde de yeni yol açma çalışmalarına başladı. Sancaklar Mahallesi’nde yeni açılacak yol üzerinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışmalar başlatıldı. Yol kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacak.

(İHA)

Yorumlar (7)
vatansever 1 ay önce
bitirdiniz bee belediyeeeyi bitirdiniz, siz yol çalışmasına değilde ilk seçimlerde gitmeye hazırlanın bence.
Temel 1 ay önce
Beycilerde yol açtınız, mıcır yol yapıp bıraktınız, bu gün çöp konteyneri istedim, gelen belediye görevlisi, yol olmayan yer vermiyoruz dedi, dedim belediyenin yaptığı yol işte, yok bu yola konteyner veremeyiz dedi, 8 yıldır evim ruhsatlı, engelliyim, ama yok yani
Sezgin günaydın 1 ay önce
YOL ACACAM DIYE INŞALLAH BIRININ CANINI YAKMAZLAR
Düzceli 1 ay önce
Önce İstanbul caddesini AÇIN.. Ayıptır Düzce ye yakışmıyor doğu batı yönünde doğru düzgün ne gidiş ne geliş var
Koylu 1 ay önce
Darıcı yolu artezyen tarafından burası neden aklınıza gelmıyor
Düzceli Vatandaş 1 ay önce
Yol yapmak için milletten aldığınız arazilere para veriyor musunuz acaba çok merak ediyom
Düzce81 1 ay önce
aynı haberi sürekli görüyorum, daha sonra çalışma var denilen yere gidip bakıyorum ne çalışma var ne bi araç ne bi hareket, nasıl oluyor bu??
26°
açık