banner615

banner614

banner701

KOMİTE YENİ GENELGE İÇİN TOPLANDI

banner619

9. Meslek Komitesi üyeleri, 9 Mayıs’ta çıkan Sigortacılık Genelgesi ile ilgili Düzce TSO'da bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda alınan kararlara ilişkin rapor, gerekli makamlara iletilmek üzere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin'e teslim edildi.

Düzce 03.06.2020, 17:30 05.06.2020, 10:58
1562
KOMİTE YENİ GENELGE İÇİN TOPLANDI
banner682

9. Meslek Komitesi 9 Mayıs’ta Çıkan Sigortacılık Genelgesiyle ilgili olarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 9. Meslek Komitesi (Finans ve Sigortacılık), Başkanı Metin Koç ve TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi Selim Koçak ve Komite Üyelerinin katılımlarıyla bir araya geldi. 9 Mayıs’ta yayınlanan yeni genelgenin görüşüldüğü toplantıda alınan kararlar ve oluşturulan kapsamlı rapor, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ilgili bakanlıklara iletilmek üzere Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e teslim edildi.

Komite Başkanı Metin Koç, tabandan gelen verileri anlık olarak komite bünyesinde değerlendirdiklerini ve hızlıca gerekli raporları hazırladıklarını ifade ederek, komite çalışmalarını yakinen takip eden Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e sunduklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (4)
İSA 4 ay önce
haksız rekabet eden acentelerin ve sigorta şirketlerinin önüne geçilsin artık.
Düzceli mustafa 4 ay önce
Geçenlerde fabrika işçilerini teker teker tespit edip 3er milyar ceza yazıldı. Hanı maske hani sosyal mesafe. Gelişmeleri bekliyoruz EGM.
ayhan saygıner(bursalı) 4 ay önce
Rapor emin ellerde... Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'na ve değerli yöneticilerine başarılar dilerim.
Resul İnan 4 ay önce
öndeki teyze takmış bir maskesini sanki heyet toplanmış da korona virüsün kendisi ile görüşüyorlar gibi
18°
kapalı