banner615

banner614

banner701

KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

banner619

Vali Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve Mülki İdari Amirlerin katılımıyla 112 Acil Çağrı Merkezi'nde “Çocuk İzlem Merkezi" koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Düzce 01.06.2020, 14:22 01.06.2020, 15:36
2616
KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner682

Cinsel istismara uğrama şüphesi altındaki mağdur çocukların ifade alma, adli muayene ve diğer her türlü işlemlerinin tek merkezden yürütülmesi amacıyla Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastaneler bünyesinde 81 ilde kurulmasına karar verilen Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM)’nin Düzce’de kurulum çalışmaları tamamlandı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde kurulan Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) ile ilgili koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

112 Acil Çağrı Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı  İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve Mülki İdari Amirlerin katıldı.

Toplantı sonrası İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından; Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne bağlı olarak hizmet verecek şekilde kurulum çalışmaları tamamlanan Çocuk İzlem Merkezi ile ilgili bilgilendirmelerde yapıldı.

Yorumlar (1)
Murat 4 ay önce
Kendi çocuklarını oynatıyorlar niye kapandı ki
22°
kapalı