banner615

banner614

banner746

"KÖPEKLERDEN SONRA İNEK İSTİLASI!"

banner751

Merkeze bağlı Aziziye Mahallesi'ndeki kavşakta otlayan inekler şikayet konusu oldu. Haber merkezimize fotoğrafı gönderen tepkili vatandaş, "Ne sokak köpekleri sorununu çözdünüz, ne sallana sallana her yerde otlayan büyükbaş hayvanları! Tek kelimeyle bu yaşananlara; 'Pes!' ifadesini kullandı.

Düzce 21.12.2019, 15:37
3311
"KÖPEKLERDEN SONRA İNEK İSTİLASI!"
banner747
Sokak köpeklerinin sürüler halinde gezerek halkı tedirgin ettiği Düzce'de şehrin göbeğinde başıboş büyükbaş hayvanların da kol gezmesi kent yaşamına yakışmıyor.

Düzce merkeze bağlı Aziziye Mahallesi'ndeki kavşakta otlayan inekler hem kavşağın ortasındaki peyzaj çalışmasını mahvetti hem de görenlere 'Bu kadar da olmaz' dedirtti.
Genellikle yakında köyler olması nedeniyle Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde görülmeye alışkın olunan ineklerin şehrin göbeğinde başlarında sahibi olmadan rahat rahat gezmesine tepki gösteren bir vatandaş Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderdiği fotoğrafla durumu şöyle ti'ye aldı:

"Düzce'yi köpeklerden sonra inekler istila etti! Bu manzara Düzce'nin trajikomik halinin resmidir. Merada otlaması gereken inekler, şehrin ortasındaki çiçekleri yiyor. Yetkililer de bakıyor. Bu şekilde hayvanlarını "saldım sokağa" misali bırakanlara katı cezalar uygulanmadığı sürece bu devran böyle gider. Sözde çağdaş ve gelişmiş bir Düzce olacağız... Bu halde mi? Soruyorum Düzce'yi yönetenlere! Ne sokak köpekleri sorununu çözdünüz, ne sallana sallana her yerde otlayan büyükbaş hayvanları! Tek kelimeyle bu yaşananlara; 'Pes!'"
Yorumlar (22)
Mechul okuyucu 8 ay önce
Yahu bu ineklerden neden rahatsizsiniz siz hastamisiniz kime ne zarari var sizin gibi insanlarin yaptiklari yüzünden karada ve denizde düzen bozuldu
Murat 8 ay önce
Onlar hemen toplanıp sahibine ceza kesildi bilmiyormusunuz
Gümüşovalı 8 ay önce
Edltöre..büyük köy düzce diyerek yorum yapmıştım..neden yayınlanmadınız sebebini burada açıklarmınız.
Ne güzel 8 ay önce
Hastaneye muayene olmaya gelmişlerdir. Tahlil için kan verdikten sonra dinlenmek yerine otluyorlar işte. Medeniyet dediğin bu işte. Etinden sütünden derisinden bağırsağından hatta bokundan bile fayda sağladığın ineği kim neden yadırgar onu anlayamadım. Biraz Hindistanlı olun. Ne alaka derseniz o zaman camiye gidin inekleri görmezsiniz
Kadiköy 8 ay önce
Kadiköyde boga heykeli var. Hemen hemen her kesimden yerli yabanci ziyaretciler fograf cektiriyorlar. Nevar bizde cektirelim duzcede ki kavsakta hemde canlisi. Bizim kavsak anlayisimiz muazzam beton blok la set de koyariz inekde.
YAVUZ 0881 8 ay önce
Hayvanlar düzcenin resmini çizmişler balta girmemiş orman köyünde ecevitin deprem ymsebebiyle vilayet unvanı almış köy köyüm ne yapalım cümle alem yobazız cahiliz torpili seviyoruz bundan sebep bu halde şehir
Belediye 8 ay önce
Adamlar Gönül Belediyeciliği Diyorlar Gerisini Biliyorsunuz İşte...
m 8 ay önce
Arkadaşlar, Düzce bir şehirden çok bir belde gibi bunu kabullenin artık inanmayın siz il olduğuna
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık