banner615

banner614

banner701

MAHALLE MUHTARLARINA TESLİM EDİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi’nde kurulan maske dikim atölyesinde maske üretimi hızlandı. Üretilen maskeler tüm mahallelerde vatandaşlara ulaştırılmak üzere muhtarlıklara teslim ediliyor.

Düzce 28.04.2020, 14:00
2310
MAHALLE MUHTARLARINA TESLİM EDİLİYOR
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları ile Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) Koordinatörlüğü’nde kurulan maske atölyesi çalışmalarını hızlandırdı.

Belediye personelinin yanı sıra maske dikimine destek vermek isteyen gönüllülerin de katılımı ile tüm makineler de çalışmalar hızlandırıldı. Her gün binlerce üretilen maskeler tüm mahallelerde vatandaşlara ulaştırılmak üzere muhtarlıklara teslim ediliyor.

BELMEK tarafından açılan Maske Dikim Atölyesi’ni ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmalara katılanlara teşekkürlerini ileterek, maske dikimlerini inceledi. 

banner710
Yorumlar (7)
Cengiz 1 ay önce
E devletten kayıt yapan herkes herhangi bir eczaneye gidip TC kimlik numarasıyla alabiliyor mesaj gelmesini beklemenize gerek yok.
fadıl 1 ay önce
cami imamları bu gunlerde yatıp kalkıp maas alıyorlar.bunlarlada maske dagıtılabılır.ateş ölçer verilip vatandaşın ateşide ölçülebilir.
Kamil ABdioglu 1 ay önce
Muhtarlara neden veriliyor belediye den görevli arkadaşlar ev ev dağıtımlı belediyenin varlığını hissedelim
himmet 1 ay önce
Ben konutlarda oturuyom 1 tane maske alamadim yok
Konuralpli 1 ay önce
Biz hala konuralpli olarak bir maske görmedik ise gidip geliyoruz bizi düşünen yok yazık çok yazıķ
Segiye 1 ay önce
Özlü başkan denetliyor sağolsun ama biz çıkamıyoruz maske alamamıyorz para ile bile yok eczaneler vermiyor
Hyzc 1 ay önce
Cuma günü kimlik numaram ile kendim ve eşim için eczaneden on adet maske aldım öncelikle devletime teşekkürler ama kim diktiyse çok basit işçilik yapmış daha takmadan ipler çıkıyor devlet buna para verdiği için üzüldüm
17°
hafif yağmur