banner615

banner614

banner701

MASAR İNŞAAT, SEKTÖRE DÜZCE’DEN GİRİŞ YAPTI

banner619

35 yıldan bu yana, Suriye, Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaattan Düzce’ye dev yatırım gerçekleşti. Tanıtım ofisinde düzenlenen basın toplantısında projenin lansmanı yapıldı. Lansman sonrasında düzenlenen basın toplansında konuşma yapan Masar İnşaat Sahibi Ahmad Ghassan Altınawı, Düzce’nin turizm açısında çok zengin bir il olduğunu söyledi.

Düzce 17.07.2019, 14:27 19.08.2019, 18:47
4593
MASAR İNŞAAT, SEKTÖRE DÜZCE’DEN GİRİŞ YAPTI
banner682

Düzce’de yaklaşık 65 milyon TL’lik, 238 daire ve 16 ticari üniteden oluşan Masar Tower projesinin satış ofisinde gerçekleşen toplantıya Düzce belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, basın mensupları ve çok sayıda davetli katılım sağladı.Düzce’de yaklaşık 65 milyon TL’lik, 238 daire ve 16 ticari üniteden oluşan Masar Tower projesiyle sektöre giriş yaptı. Bu yılın sonunda tamamlanması hedeflenen projede ile yatırımcıları, kira öder gibi ev sahibi yapacak. Ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunan Masar Tower 51 ay taksitle ödeme ayrıcalığı sağlayacağını da duyurdu.“Kendi öz kaynaklarımız ve finansal gücümüzle geldik”

Masar İnşaat Sahibi Ahmad Ghassan Altınaw düzenlenen basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu:

“Toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye’deki operasyonları aracılığıyla Türkiye’nin en iyi 10 inşaat firması arasında yer almayı hedeflediklerini belirten Ahmad Ghassan Altınawı, “Kendi öz kaynaklarımızdan oluşan finansal gücümüzle, kredi kullanmadan gayrimenkul ve inşaat sektörüne Düzce’den adım atıyoruz. Bundan 5 ay önce Düzce’de temellerini attığımız Masar Tower projemiz aracılığıyla yatırımcılarımızı kira öder gibi ev sahibi yapacağız. Düzce Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi arasında giderek değerlenen bir bölgede, 65 milyon TL’lik yatırımla, 238 adet daire ve 16 ticari alandan oluşan projemiz ile Düzce’ye prestij getireceğiz”

‘Kira öder gibi ev sahibi yapacağız’

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kolaylık sağlanacağını belirten Altınaw konuşmasına şu cümlelerle devam etti:

“Kaba inşaatı tamamlanan projemizde yatırımcılarımızı bütçelerini zorlamadan kolaylıkla ev sahibi yapmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda lansmana özel bir kampanya başlattık. Kampanyamız dahilinde faizsiz, vade farksız, 51 ay taksitle ödeme seçeneği sunuyoruz. Yatırımcılarımız dairelerini oturuma hazır bir şekilde bu senenin sonunda teslim alarak, kira öder gibi evlerini satın alabilecekler. Yatırımcılar, evlerinde oturuma hemen başlayarak, hem ekstra maliyetten kurtulacak hem de hızla değerlenen bir bölge olması itibariyle hemen kazanmaya başlayacaklar.”‘Türkiye’nin farklı bölgelerine prestij getirecek’


Toplantı sırasında Masar İnşaat’ın Türkiye operasyonları hakkında da bilgi veren Ahmad Ghassan Altınawı, “Türkiye ekonomisi ile gayrimenkul ve inşaat sektörüne duyduğumuz güvenle, tüm operasyonlarımızı ve finans kaynaklarımızı Türkiye üzerinden yönetme kararı aldık. Türkiye’yi kendi evimiz gibi görüyoruz. Tüm gelişim alanları, güçlü ekonomisi ile hem yatırım hem de yaşamak için çok doğru bir ülke. Kredi kullanmadan, kendi öz kaynaklarımızla ilerleyerek, Türkiye’nin farklı bölgelerine prestijli projeler kazandıracağız” diye belirtti.

‘Doğanın içinde yaşam ve çalışma hayatı’

Ticari alanlara da sahip olan projede birçok hizmetinde müşterilere sunulduğunu belirten Altınawı konuşmasına şu ifadelerle devam etti:

“Doğanın içinde bir yaşam ve çalışma hayatı vaat eden Masar Tower’ın ticari alanlarında ise, her türlü ihtiyacı karşılayabilen kuaför, market, kuru temizleme, cafe, restoran alanları yer alıyor. Sosyal donatıların ağırlığının hissedildiği projede 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanlarında otopark, yürüyüş alanları, çocuk oyun parkları, kamelya alanları, basketbol sahası, fıtness center, içerisinde bilardo, langırt bulunan oyun alanları yer alıyor.”Düzcespor'a destek olacak mı?


Düzenlenen basın toplantısının ardından habercilerin sorularını yanıtlayan Masar İnşaat Sahibi Ahmad Ghassan Altınawı Düzcespor’a destek verecek misiniz sorusuna şu yanıtı verdi:

“Bende bir sporcuyum. 20 sene futbolla uğraştım. Düzcespor’a destek olacağım konusunda şüpheniz olmasın. Araştırıp, çalışma yapacağım.”‘Düzce’den birçok kişiden davet aldık’


Düzce’ye nasıl yatırım yapma kararı aldığını anlatan Altınawı şu ifadelerde bulundu:

“Sadece bir kişiden değil birçok kişiden davet aldık. Düzceli insanlar çok iyi ve çok misafirperver insanlar. Misafirlerine nasıl davranmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Düzce konumuyla ve yapısıyla çok zengin bir şehir. Türkiye’de turizm açısında değer verilmesi ve yatırım yapılması gereken bir yer. Biz de bu nedenle buraya yatırım yapma kararı aldık.”

Haber: H. DURNA
Görüntü: T. AKARSU

 

Yorumlar (11)
tecrübe 1 yıl önce
milleti çarpacaklar ve Paraları toplayıp kaçacaklar Devlet bunlar dan teminat almadan Ticaret Yaptırmasın
Harun Sezer 1 yıl önce
Düzce'de daire sıkıntısı yok eski yeni satılık kiralık çok daire var kimden davet almışlar Düzce Türkiye nin e küçük illerinden biri ben inanmıyorum
İbrahim Kırali 1 yıl önce
Yeniden Refah Partisi İl Başkan yardımcıları olarak Abdullah Sert, Mete Baş,İbrahim Kırali katıldık ama haberin hiç bir yerinde partimizin adı bile geçmiyor...Anlaşılır gibi değil....
avt 1 yıl önce
kontak beçide üniversite evlerden bahsediyo sana
Kasabalı 1 yıl önce
Konuralp köklük tarafına siteler yapılsın hep üniversitenin otarafa yogunluk olmasınki konuralp genişlesin
Hayal 1 yıl önce
4 kat Düzce için cok 3 olmalı
Eyy İsrail. ..... 1 yıl önce
Eyyy duzcede ki herkes... Belediye Bakanı yardımcıları halk basın öncü medya kim varsa.... yahu düne kadar belediye Bakanı yüksek katı yasakladı basın ve oncu de destekledi haber yaptı şimdi 50 katlı bina acilisindasiniz
Düzceli 1 yıl önce
Olur niye olmasın yakışır. Hayırlı olsun. Başarılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık