banner615

banner614

banner620

MERKEZDE TEMSİLEN PERSONEL BULUNACAK

banner619

Birçok müdürlüğün farklı adreslere gönderildiği Düzce Belediyesi’nin merkez binasından son ayrılan birim, eleştirilerle adından söz ettiren ‘Beyaz Masa’ oldu. Belediyeden yapılan açıklamada, Beyaz Masa çağrı merkezinin artık Kalıcı Konutlar Bölgesi’nde bulunan hizmet binasına taşındığı aktarıldı. Artık Beyaz Masa ile işi olan vatandaş, Kalıcı Konutlar’ın yolunu tutacak. Merkezde ise temsilen bir personel bırakılacak.

Düzce 05.12.2019, 17:06 10.12.2019, 02:14
1474
MERKEZDE TEMSİLEN PERSONEL BULUNACAK
banner621

 
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün, değişim ve dönüşüm çalışmaları kapsamında merkez hizmet binasındaki müdürlükler eski belediye binası ve Kalıcı Konutlar’daki ek hizmet binası başta olmak üzere çeşitli adreslere dağıtıldı. Ana binada sadece zabıta, tahsilat büroları ve Beyaz Masa Birimi hizmet verirken, son gelen açıklama, Beyaz Masa’nın da artık Kalıcı Konutlar Bölgesi’nde hizmet vermeye başladığını gösterdi.
Yapılan yazılı açıklamada, “Personelin yaptığı işte uzmanlaşması ve kurum işleyişine hakim olması amacıyla yürütülen rotasyon kapsamında Merkez Hizmet bünyesinde hizmet veren Beyaz Masa Çağrı Merkezi ekipman ve bünyesindeki personel ile Kalıcı Konutlar Bölgesinde bulunan Kalıcı İşyerlerine taşındı. Uzun zamandır teknik altyapı hazırlanması konusunda düzenleme yapılan hizmet binasında personeller ‘Call Center’ mantığı ile çalışacak. 5 Aralık 2019 Perşembe gününden itibaren çağrı merkezi yeni yerinde çalışmaya başladı. Çalışmadaki amaç daha iyi hizmet, vatandaşların daha kolay ulaşımını sağlamak, bu girişim ile birlikte personel sayısı da arttırıldı. Çağrı Merkezi yine 24 saat hizmet verecek. Yeni kurulan çağrı merkezi alt yapısı ile birlikte gelen tüm telefonlara daha kolay cevap verilecek.” ifadeleri kullanıldı
Öte yandan Düzce Belediyesi Merkez Hizmet Binasında da Beyaz Masa’yı temsilen personel bulunacağı aktarıldı.

banner626
Yorumlar (10)
...... 3 ay önce
yani kalıcıya gidip dilekçe vericez bunda sonra öylemi
Ömer SİVRİKAYA 3 ay önce
Beyaz Masa arandığında vatatndaş hemen şıkıntısını ifade etmek isterken " kalite standartları.... Sizi operatöre yönlendiriyorum... gibi gereksiz mesajlar dinliyor. Lütfen bunları kaldırın. Aynı durum 112'de var. 112 santral gibi çalışıyor. Oraya bağlıyorum. Şrayı arayın dememeli. Hemen muhatatap olunmalı. Gereksiz meşgul edenlerle ilgili yasal düzenleme yapılarak caydırıcı uygulmalar yapılmalı.
Resul İnan 3 ay önce
çok merak ediyordum masa gerçekten beyaz mı diye teşekkürler öncüüüü
İlginç 3 ay önce
Kolay ulaşım olsun diye kurumlar biraraya toplanırken başkan kurumu dağıtıyor.Umarım uzmanlarının dedikleri işe yarar
VATANDAŞ 3 ay önce
mevcut belediye binası avm olsun.
Ne o? 3 ay önce
Baristinizmi?
düzceli 3 ay önce
halkda bir daha ki seçimde sandıkta kalıcı göndercek çok güzel hareketler.........
Düzceli 3 ay önce
Vatandaşa eziyet yapmak için elinizden geleni yapıyorsunuz elsiksiz olarak.Hizmetinizide eziyet gibi yapsanız vatandaşın memnuniyetini kazansanız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık