banner615

banner614

banner701

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ UYARDI

banner619

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada önümüzdeki hafta başından itibaren Düzce genelinde sağanak yağış beklenirken, vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Düzce 16.06.2020, 15:30 17.06.2020, 12:41
8141
METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ UYARDI
banner682

Ülkenin kuzey ve iç kesimleri mevsim normallerine göre yağışlı bir haziran ayı geçiriyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada önümüzdeki hafta başına kadar bölge genelinde genellikle öğleden sonra görülecek gök gürültülü sağanak yağışların yerel olarak kısa sürede kuvvetli yağış bırakacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca gök gürültülü sağanak yağışlarla birlikte zaman zaman  dolu yağışı, yıldırım ve yağış anında  kuvvetli rüzgar da beklendiğinden ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olması istendi.

Mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklığı, beklenen yağışlarla birlikte azalarak mevsim normallerinin 2 ila 4 derece altında seyretmesi bekleniyor.

banner710
Yorumlar (2)
Toprak 4 hafta önce
Kervandaki geçitten Ankara istikametine inerken bir bakıyorsunuz suyun içindesiniz.Sanki düz yola değilde dalcika giriyorsunuz.
Karayollarına 3 hafta önce
Kervann alt geçidinde daha önce su birikmesi yüzünden halil abi ölmüştü.Arabası kaymıştı.Yine gündeme geldi.Karayolları Terminal yolu gibi herşey..saçma sapan işleriniz..
26°
açık