banner615

banner614

banner701

MİADINI DOLDURAN BORULAR YENİLENİYOR

banner619

Düzce Belediyesi alt yapı yenileme çalışmaları kapsamında 7 mahallede 8 saat süre ile su kesintisi yapılacağını duyurdu.

Düzce 09.12.2019, 13:06 10.12.2019, 02:03
1898
banner682

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, Kervan mevkiinde su alt yapısında meydana gelen arıza sonrası yenilenmesi gerektiği tespit edilen ana hat borularına müdahale etmek üzere çalışmalara başladı. Cumhuriyet, Dereli Tütüncü, Yahyalar, Soğukpınar, Dedeler, Koçyazı ve Akpınar mahallelerini ilgilendiren yenileme çalışmaları amacıyla da yaklaşık 8 saatlik su kesintisi yapılacak. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünden yapılan açıklamada "Ekiplerimiz 9 Aralık Pazartesi günü (bugün) saat 13:00 ile 20:00 arası alt yapı sistemi yenileme çalışmaları nedeniyle Cumhuriyet, Dereli Tütüncü, Yahyalar, Soğukpınar, Dedeler, Koçyazı ve Akpınar mahallelerinde su kesintisi yapacaktır. Çalışmalar süresince vatandaşlarımıza gösterdikleri anlayış için teşekkür ederiz." denildi.

banner710
Yorumlar (7)
Prf. Absürt 8 ay önce
Dünya pazıl şampiyonası olsa şampiyon Düzce Belediyesi olur. Yaz boz yap boz işin ehli oldunuz vAllahi. Sahi koçyazı mahalle muhtarı ne iş yapar orası ayrı bir muamma. Koçyazı mahallesinde 2 güne bir sular kesik sokaklar pislik içinde. Nasıl muhtar böyle iyimi?
Düzceli 8 ay önce
Yaklaşık 2 ay önce yine kervan mevkiinde çalışma yaptınız yaptınginiz ek 2 ay dayanamadımı acaba?? Belediyenin işi yıllardir olduğu gibi günü kurtarmak.pardon yanlış söyledim günü bile kurtaramiyor beceriksizler..
Belediyeci 8 ay önce
Arızalar olmadan önce haber verirse bizde vatandaşa önceden haber vericez ama ne yazikki haber vermiyor :-)
fiyasko 8 ay önce
belediye seçimi görmeden başkan istifa eder.
Aa 8 ay önce
Kesmedik asfalt bırakmayın. Kesin ne varsa, düşünmeyin. Asfalt atın heryere alt yapı tam mı bakmayın.
Düzceli 8 ay önce
Alt yapı çalışmanızın ilanını çalışma olacağı gün yapıyorsunuz 1-2 gün önceden insanların haberi olsa tedbir alınırdı.Suyu kesmeye yakın çalışma yapılacak sular kesilecek bumu belediyecilik.REZALET
Yeter artık 8 ay önce
17 yıldır su kesintisi çok iyi yönetiyorsunuz tebrikler teşekkürler akp belediyesi
19°
açık