banner615

banner614

banner701

MİNİK EYMEN'E BÜYÜK SÜRPRİZ

banner619

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları, büyüyünce itfaiye eri olmak isteyen 6 yaşındaki çocuğa itfaiye aracıyla sünnet arabası sürprizi yaptı.

Düzce 08.09.2019, 22:05 10.09.2019, 15:27
2567
MİNİK EYMEN'E BÜYÜK SÜRPRİZ
banner682
Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları, büyüyünce itfaiye eri olmak isteyen 6 yaşındaki çocuğa itfaiye aracıyla sünnet arabası sürprizi yaptı.
Azmimilli Mahallesi'nde yaşayan 6 yaşındaki Eymen Öztürk'ün babası Mustafa Öztürk, çocuğunun büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini ve sünnet merasiminin yapılacağını Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman'a söyledi.Eymen'i mutlu etmek için harekete geçen Kahraman ve personeli, itfaiye aracını süsleyerek sünnet arabası yaptı. Konvoya katılan itfaiye erleri, Eymen'i itfaiye aracına bindirerek sirenlerle evine kadar eşlik etti.
İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman, gazetecilere yaptığı açıklamada, minik Eymen'in hayalini gerçekleştirmek üzere planlama yaptıklarını söyledi.Baba Mustafa Öztürk ile görüşerek itfaiye aracını süslediklerini aktaran Kahraman, şöyle konuştu:
"Bugün itfaiye aracımız Eymen için yola çıkıyor. Biz onun itfaiyeci olmak istediğini öğrendik ve babası bize ulaştı, biz de hemen harekete geçtik. Hazırladığımız araç bizim vaka aracımız, yolda bir vaka çıkarsa da Eymen'i götüreceğiz. Eymen'in bu istediği bizim için emirdir, onun gönlünü kırmak istemedik."Eymen Öztürk de büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini dile getirdi. (Kaynak:AA)
Yorumlar (11)
Bozbey den düzceliye ceva 12 ay önce
Sana beyin alacam bendensin
VATANDAŞ 12 ay önce
ÇOKGÜZELBİ DAVRANIŞ
BİRKAN Mertol 12 ay önce
Başta itfaiye Müdürü m Ali bey ve personelini bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum
VATANDAŞ 12 ay önce
helal olsun kral haraket. buna çamur atmak isteyenler illaki çıkacaktır. boşverin onları. 1 çocuğun dünyasını hayatını değiştirdiniz. helal olsun.
helal 12 ay önce
kral hareket...
halk 12 ay önce
oo çok güzel olmuş...
Tebrikler 12 ay önce
Sayın itfaiye müdürüm sizi tebrik ederim küçük kardeşimizi mutlu etmişsiniz Allahta sizi mutlu etsin inşAllah
Duzceli 12 ay önce
Siz ne guzel insanlarsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
kapalı