banner615

banner614

banner701

NE KALDIRIM VAR NE YAYA GEÇİDİ!

banner619

Sık sık kazaların yaşandığı Aydınpınar Caddesi’ni Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bağlayan yolda trafik güvenliği açısından hiçbir tedbirin alınmaması tepkiye neden oluyor. Öyle ki yolda ne bir kaldırım, ne de yaya geçidi bulunuyor.

Düzce 20.03.2020, 12:47 20.03.2020, 17:18
2607
banner682

Düzce’de gerekli güvenlik önlemlerinin alınmadığı yollar tehlike saçmaya devam ediyor. Yaya geçidi ve kaldırım olmadığı için özellikle yayalar için kazalara davetiye çıkartan Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bağlayan yolda uzun süredir gerekli trafik güvenliğinin sağlanmaması tepkileri de beraberinde getiriyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında, yaşlı bir vatandaşın hayatını kaybetmesi, Düzce’de gözleri bu yola çevirmişti.

Kayıtlara ölüm yolu olarak geçen çevre yolunda, bugüne kadar yayalar için her hangi bir önlem alınmadı. Ne bir kaldırımın, ne de yaya geçidinin bulunduğu çevre yolunda tedbir alınması için akıllarda “İlla ki Tedbir Alınması başkalarının da mı ölmesi gerekli” soruları bırakıyor.

Yorumlar (6)
kerem d 2 hafta önce
Körpeşlerde Ayni kaldirim yok
Erdal 2 hafta önce
Gece yaris pisti motorsikletler arabalar yaris yapiyor terminal yolu sahipsiz banket yok koy icine girisler gozukmuyor
CAN.D 2 hafta önce
YA ORAYA KALDIRIM OLMAZ NE SACMALIYONUZ GECMEK ISDEYEN KARSIYA UCACAK
Ali 2 hafta önce
Olimpiyat kavşagındada
Yok güvenlik önlemi
delete 2 hafta önce
kaldırımda yok
düzce li 2 hafta önce
düzce ye ne yaparsanız yapın asla yaranamazsınız
kapalı