banner615

banner614

banner746

NE YAPTIKLARINA İNANAMAYACAKSINIZ

banner751

Düzce’nin adeta kanayan yarası haline gelen sokak köpekleri sınır tanımamaya devam ediyor. Şehir Merkezi’nde zaman zaman dehşet saçan başıboş köpekler, şimdi de bir işletme önündeki flamaları kemirerek yırttı. Aç oldukları için bu gibi sorunlar yaşattığı tahmin edilen köpekler için yetkililerin uygun şartlarda barınağın sağlanması ve soruna çözüm getirmesi bekleniyor.

Düzce 10.06.2019, 17:51 11.06.2019, 17:14
8616
banner747

Saldırgan ve başıboş köpekler Düzcelilere sorun çıkartmaya devam ediyor.Daha önce defalarca gündeme getirdiğimiz ve vatandaşlara sesini duyurduğumuz saldırgan köpek sıkıntısı günden güne büyümeyi sürdürüyor.

Şehir Merkezi’nde birbiri ile dalaşan ve vatandaşlara havlayan köpekler korku saçarken, yaşattıkları sorunlar bununla da kalmadı.Bir iş yerinin önünde bulunan reklam flamalarını kemiren köpekler, sergiledikleri tavırlar çevreye dehşet saçtı.

2 köpeğin gazabına kurban olan flamalar güvenlik kameralarına yansırken, olaya tanık olan vatandaşlar köpeklerin bu vahşi hareketlerinden dolayı endişeli olduklarını ifade ettiler.Haber: İ.İ. AYDOĞDU

Yorumlar (29)
muammer 1 yıl önce
Köpekler oyuncu hayvanlardır. Koku hisleri de kuvvetlidir. O flamanın yiyecek olmadığını anlayacak kadar da akıllıdırlar. Başıboş olmaları ve aç kalmaları elbette sorun . Ama bu eylemi açlıktan değil, sadece oyun için yaptıklarını düşünüyorum. Abartmayalım lütfen...
Ahmet 1 yıl önce
Hayvanlara biraz yicek biseler verin acliklarini belli ediyolar biraz merhamet !!
İsimsiz 1 yıl önce
Dediğiniz gibi aç köpekler. Tok köpek niye saldırsın. Herkes 1 simit 1 poğaça alsa onuda bırakın marketlerde 3 tl ye mamalar var. Sözde müslüman ülkeyiz ama kimse açmı tokmu diye düşünmüyor. Barınağa götürülse nolucak eziyet içinde ölüp gidicekler.
Can . D 1 yıl önce
SAYIN ÖZLÜ ARTIK BI EL AT SU BASI BOS KÖPEKLERE GITDIKCE COGALIYOLAR YETER YA AKSAM OLUR ADETA VASILESIYOLAR SALDIRGAN OLUYOLAR BEN COK CEKDIM BUNLARDAN ISIRDILAR KUDUZ ASISI OLDUM INANMAYANLAR HALA ASI IZLERI YERINDE DURUYOO
Can . D 1 yıl önce
BEN AVRUPADA 42 SENEDIR TEK BIR BASI BOS KÖPEK GÖRMEDIM DÜZCE BELEDIYESI BASKANLAR DEGISIYO SORUNLAR HALA AYNI KÖPEK BARINAGI YOKMU DÜZCEDE KISIRLASDIRIN BARINAGA GÖTÜRÜN DÜZCEMIZE TURIST NIYE GELSIN 3 SENE ÖNCE ALMAN TURIST GELDI SEHIR ICINDE AKSAMLEYIN BAYANA SALDIRDI BAYAN SOK GECIRDI ARKADASLARI VE BIZLER DOK DORA GÖTÜRDÜK IGNE PANSUMAN YAPDIR BAYAN ERTESI GÜNÜ ALMANYAYA UCDU BIDAHA GELIRMI
Büşra Ozan 1 yıl önce
Sergilediler tavır dehşet saçtı öyle mi? Ne kadar yanlı ve düşüncesizce bir haber. O bölgeye biraz mama dökmek çok mu zor cidden? Köpeklerin bu hallerinden sorumlu olan sizlersiniz. Karınları tok olsa bir köşede mışıl mışıl uyurlar oysaki.
Tepkili Vatandaş 1 yıl önce
Biz bu güzelim şehrimizde tramvay gibi boş projeler değil huzur istiyoruz huzur.
Bunun çözümleri de kafamızı yastığa rahat koyabilmekten geçiyor.Sağolsun bu başıboş köpekler koca şehirde kimseyi uyutmuyor.Koskoca belediye bir köpek sorununa çözüm bulamadı...Fazla söze hacet yok.
F. K. 1 yıl önce
Belediye beyaz masaya söyledik ekip geldi aldılar götürdüler aşılarını yapıp küpe takıp geri aynı yere bıraktılar... Ne anladım ben o işten!!! Neymiş kısırlaştırdık biz onları. Bunlar bize tecavüz etcek demiyom ısırcaklar diye korkuyom.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık