banner615

banner614

banner701

ÖNÜMÜZDE Kİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA YETİŞTİRİLMESİ ZOR GÖZÜKÜYOR

banner619

29 Haziran’da bitirilip teslim etmesi planlanan ancak teslim tarihi 31 Ağustos’a ertelenen Namık Kemal İlkokulu İnşattı yılan hikâyesine döndü. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Ağustos ayında okulların açılacağını duyurması ile birlikte, çalışmalar böyle giderse Namık Kemal İlkokulu’nun önümüzde ki eğitim ve öğretim yılına yetişmemesi bekleniyor.

Düzce 10.07.2020, 17:47 10.07.2020, 18:34
1797
banner682

Geçtiğimiz yıl bitirilip 2019 – 2020 eğitim ve öğretim yılına hizmete girmesi taahhüt edilen Namık Kemal İlkokulu inşaat çalışmaları, müteahhittin iflas etmesiyle durdurulmuştu.

Bunun üzerine 2. Kez ihaleye çıkartılan Namık Kemal İlkokulu İnşaat ihalesini alan firma, okulu bitirerek 29 Haziran tarihinde teslim edeceğini taahhüt etti. Ancak pandemi döneminin araya girmesiyle birlikte, teslim tarihi 31 Ağustos olarak belirlendi.

Okul İnşaatı çalışmalarını yürüten firmanın ağır çalışması ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Okulların Ağustos ayı içerisinde açılacağını duyurması nedeniyle, okul teslim tarihinin önümüzdeki eğitim – öğretim yılına yetiştirilemeyeceği tahmin ediyor.

Bu duruma tepki gösteren Öğrenci Velileri, önümüzdeki günlerde Düzce Valiliğine yürüyeceği öğrenildi. Öğrenci Velileri bir an önce okulun bitirilerek, okul idaresine teslim edilmesini bekliyor.

Yorumlar (5)
Ahmet 4 hafta önce
Bu firma ihaleyi aldığında iki ayda biter demişlerdi ne oldu acaba!!!
inşaat işimiz 4 hafta önce
Yahu dünyanın en büyük hava limanını bu kadar kısa sürede açabilen kutsal devletimiz okulu mu yetiştiremeyecek Allah'a sen :)
Okul 4 hafta önce
İhaleye girip çok düşük fiyat verip altından kalkamayan taserone sormak lazım...biteremiyorsa fes edin başkası yapsin
Öğrenci velisi 4 hafta önce
O değilde. Okul kayıtları ne zaman. Bunlar gelip geçici.
Varmi? 4 hafta önce
Bu iktidarin ve yeni! sistemin zarar vermedigi kimse kaldi mi?
Hep kendilerine hep yandaslara hep yabanci odaklara faizcilere calisiyor, calisiyoruz.
Hayirli! olsun. Nasil olacaksa?
32°
açık