banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ: BİRÇOK BAŞARILI ÇALIŞMAYA İMZA ATACAĞIZ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her mahalleyi şantiye alanına çevirip Düzce için çalıştıklarını belirterek, "Halkımızdan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız." ifadesini kullandı.

Düzce 30.06.2020, 15:50
2518
ÖZLÜ: BİRÇOK BAŞARILI ÇALIŞMAYA İMZA ATACAĞIZ
banner682

Düzce Belediyesi sorumluluk bölgesinde yol açma, genişletme, parke taşı tamir, park ve çevre düzenleme ve asfalt yama çalışmalarına  devam ediyor.

Konuralp Bölgesinde çeşitli nedenlerle deforme olan yollarda çalışmalar yapan Düzce  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin birçok noktasında da yerinden oynayan kilit parke taşlarını  zemin iyileştirmesi yaparak yerlerine monte ediyor. Ayrıca kırılmış veya parçalanmış kilit parke taşları yenileriyle değiştiriliyor.

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, yaya ve araç trafiğini düzenlemek, daha güvenli yollar ve kaldırımlar için başlatılan bakım ve onarım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaptığı açıklamada, "Hizmetlerimizi, öncelikli olarak vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda, belirli program ve planlar dahilinde yapmaktayız. Halkımızdan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Kaldırım yenileme çalışmamız ile birlikte, eş zamanlı olarak kırsal ve merkez mahallelerimizde yol açma, asfalt yama, park ve yeşil alan düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir. Faaliyetlerimiz tüm mahallelerimizde sürdürülüyor. Ekiplerimiz her mahallemizi şantiye alanına çevirerek, Düzce için ve hemşehrilerimiz için çalışıyor." ifadelerini kullandı.

banner710
Yorumlar (29)
Ömer 2 gün önce
Çok iyi ediyorsunuz
oozturk 3 gün önce
2 yıldır fevzi çakmak mahallesinde yağmur yağınca bahçeleri kanalizasyon basıyor ama. yoksa yağmur suyu kanalları kanalizasyon şebekesine bağlanmış olmasın?
Srdr 3 gün önce
Kaldırımlara gösterilen ilgiyi asvalt calismalarinada gösterin ( yama ) değil asvalt 30 günün 7 gününü sanayii de geçiyoruz.
su 3 gün önce
keşke önce hayati ihtiyacımız olan su sıkıntısını çözseniz, 3 gündür ip gibi...ne çamaşır yıkayabiliyoruz, ne de duş alabiliyoruz...bu gidişe virüs daha çokkkkkkk artar.
cidden mi 3 gün önce
Büyük bir başarı kaldırımı düzeltmek haber olacak kadar büyük... Ahh Düzce ah!
Kieros 3 gün önce
Güzelde, sular kesilmek üzere faturayı şıkır şıkır yapıştırıyorsunuz.
Duzceli 3 gün önce
Once yeni baglanti yolu ve sehir merkezi yoluna yol cizgisi cizin
Aydinpinar caddesi 3 gün önce
Ama bizim buraya iki yıldır bu çivi bile cakilmadi verdiğin sözler ne oldu aydinpinar caddesine ne zaman dogalgaz gelecek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık