banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ, VERDİĞİ SÖZLERİ TEK TEK GERÇEKLEŞTİRİYOR

banner619

Seçim maratonu süresince verdiği sözleri tek tek yerine getiren Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mahalle Sözleşmeleri kapsamında taahhüt ettiği üzere her mahalleye park yapımına başladı. 2019 yılı içerisinde 20 mahalleye park yapılacağını dile getiren Özlü, her mahallede park olmasını arzu ettiklerini söyledi.

Düzce 24.04.2019, 13:37 25.04.2019, 19:25
6360
banner682

Darıcı Mahallesi’nde yapımı devam eden parkı ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Daha önce Çakırlar, Orhangazi ve Ağa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve bu kapsamda 4’üncü mahalle parkı olma özelliği taşıyan alanı inceleyen Özlü, mahalle sözleşmeleri kapsamında
Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile de istişarede bulundu.Gerçekleştirdiği incelemelerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Özlü, hayata geçirilen proje hakkında açıklamalarda bulundu.

“Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz”

Her mahalle için bir sözleşme hazırladıklarını belirten ve vaatleri olduğunu hatırlatan Özlü, gerçekleştirile proje hakkında şunları söyledi:

“Onları gerçekleştirmeye başladık. Özellikle parklara çok önem veriyoruz. Her bir mahallemizin bir parkı olması arzusundayız. Mahalle sözleşmelerimizde bu vardı. Artık başladık. Bu güne kadar 3 mahallenin parkını bitirdik. Buradaki 4’üncüsü, bu parkı da bitireceğiz. Verdiğimiz taahhütleri yerine getiriyoruz.”“20 mahallemize park yapacağız”


Park yapılacak mahalle sayısı hakkında da konuşan Özlü sözlerine şöyle devam etti:

“Bazı mahallelerimizde arazi sorunu var. Bu sorunları da çözdüğümüzde oralara da park yapacağız. Örneğin burası 18 uygulamasıyla belediyeye kalan bir yerdir. Bizim mahalle sözleşmelerimiz önümüzdeki 5 yılı kapsıyor. Ama 2019 yılı için 20 mahallemize park yapacağız.”“İnsanların dinlenebildiği, çocuklarının oynayabildiği bir alan olacak”


Yapılan parkta bulunacak alanları da açıklayan Başkan Özlü, şöyle konuştu:

“Bu alanda çocuk parkı olacak. Fitness aletleri koyulacak ve burası yeşil, insanların banklarında dinlenebildiği ve çocuklarının da oynayabildiği bir alan olacak”

Özlü ifadelerini ‘hayırlı olsun’ temennisi ile sonlandırdı.Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (29)
Sibel kaynar 3 hafta önce
Avni akyol parkında beni ve golden kızımı görünce havlıyor ve yeri eşeliyen bizi ürküten bi köpek vardı o artık yok şimdi rahat rahat huzur içinde yürüyoruz düzce belediyesine teşekkür ederim :)
esnaf 1 yıl önce
keleşin sicili bozuk arkasında gezdirdiği akrabaları ne olacak başkanım
Kaldırım öküzlerine 1 yıl önce
Kaldırımlara park eden öküzlere gereken cezaları kesin. kaldırımlara parklanmayı önleyici tedbirler alın. Hastane yolu Pastacı önü.
VATANDAŞ 1 yıl önce
ADIMIZ ÇIKTI PASSATA BİNMEYEN BELEDİYE BAŞKANI DİYE. MAKAM ARACINIZI LÜTFEN PASSAT MARKA MODEL SEÇİN SAYIN BAŞKANIM. DÜZCELİYİM DİYİNCE PASSAT DİYOR HERKES.
sakin 1 yıl önce
oturan değil iş yapan gezen halkın içinde olan başkan istiyoruz bravo
Kaldırım İşgali 1 yıl önce
Bir Düzce rezilliği ve klasiği olan kaldırımlara park etme olayına son verin artık.
Örnek: Orman işletmesi karşısı pastacı mekanının önüne sürekli park eden öküzler...
MUSTAFA 1 yıl önce
SAYIN BAŞKAN 5 AYDIR BİTMEYEN YENİ MAHALLE PARKINDAKİ MUHTARLIK BİNASINADA EL ATIN LÜTFEN...
suya zam yapacakmısın 1 yıl önce
su havzasındayız.bedava kullanacağımız yere türkiyenın en pahalı suyunu biz kullanıyoruz.suyu bedava yap başkan.ist.bile bizden ucuz su kullanıyor.bizede bi maçoğlu gibi başkan lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
hafif yağmur