banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ’DEN DÜZCE'DE BİR İLK

banner619

Düzce Belediyesi tarafından ‘Bahar Temizliği’ kapsamında tüm mahallelerde temizlik seferberliği için kampanya başlatıldı. Dr. Faruk Özlü’nün belediyeye gelmesinin ardından ilkleri yaşayan Düzce’de bir yeni uygulama daha.

Düzce 17.04.2019, 16:17 18.04.2019, 17:58
6195
ÖZLÜ’DEN DÜZCE'DE BİR İLK
banner682

Düzce Belediyesi tarafından çevrenin korunması ve kirliliğin azaltılması yönünde temizlik seferberliği için kampanya başlatıldı. Düzce’de daha önceden görmediğimiz bu kampanyada cadde ve sokakların detaylı temizliği yapılacak.

Yürütülecek olan kampanya 20 Nisan Cumartesi günü saat: 10:30’da belediye meydanında başlayacak.Düzce Belediyesi’nin, temiz çevre duyarlılığını artırmak amacıyla başlattığı kampanya kapsamında ekiplerle birlikte belediye personeli, STK üyeleri ve vatandaşlar da çöpleri toplayarak örnek bir duyarlılık gösterecek. Mobil sokak süpürge araçlarının da yer alacağı temizlik çalışmasında cadde ve sokakların detaylı temizliği yapılacak.

Düzceli vatandaşları ‘Bahar Temizliği ’ne destek olmaya çağıran Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzce Belediyesi olarak hedefimiz Düzce’nin  her mahallesinde, cadde ve sokaklarında halkımızın da destek ve katılımı ile yaşadığımız alanları daha temiz hale getirmektir” dedi.

Haber: H. DURNA

banner710
Yorumlar (20)
HASAN 1 yıl önce
BENCEDE DÜZCENİN TÜM MAHALLAERİNİN YOLLARI ACILIP TAM TEMİZLEK YAPILMALI
DÜZCEZEDE 1 yıl önce
VALLA HİÇ ÜZERİMİZE ALINMADIK ZATEN YILLARDIR KENDİ SOKAĞIMIZI BAHÇEMİZİ KAPIMIZIN ÖNÜNÜ TEMİZLİYORUZ TEMİZLİK GÖREVLİLERİ BİR CADDEYİ SÜPÜRÜR KARŞI CADDE HAK GÖTÜRE HALK YAPICAKSA İŞÇİLER BOŞUNA ÇALIŞMASIN ÜSTÜN KÖRÜ
Düzceli 1 yıl önce
Doğru bir seçim caminin yanındaki göçmenlerden başlayın ki düzce düzce olsun kendi halkımız ikinci sınıf vatandaşı olmaya başladı
Duzceli 1 yıl önce
Önce kavşak yapmasını öğrenin
vatandaş 1 yıl önce
Düzcemizde bahar temizliği diye daha önce temizlik işleri yapıldı. Yani ilk değil.
gümüşpınar 1 yıl önce
imar gecirildi yollar hala kapalı belediyeye gidildiğinde biz sadece yolu işaretledik açma işlemi müşteriye bırakılıyor .neden peki belediye imar yolunu açmıyor.sebebi belli o yolu o civarda olanlara actırıp gelir elde etmek ..
Azmimilli mah 1 yıl önce
BELEDİYENİN ONUNDEKİ BULVARİN ACİL AZMİMİLLİYE ORADAN DARİCİ CEVRE YOLUNA BAGLANMASİ LAZİM YOK BURLAR SEHRİN MERKEZİ AMA ESNAF KAN AGLİYOR
Misafir 1 yıl önce
12 yıldır düzcede yaşıyorum. Hep diyorum burada 1)temizlik 2)nezaket seferberliği başlatmak lazım diye.
VATANDAŞ 1 yıl önce
KATILIYORUM SİZE 3 SÜRÜCÜLERE YAYA GÖRÜNCE GAZA BASMAK YERİNE DURMALARI KESİNLİKLE ÖĞRETİLMELİ KİMSE UYMUYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur