banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ’YÜ HEYECANLANDIRAN ZİYARET

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü makamında ilkokul öğretmenlerini ağırladı. Heyecanını gizleyemeyen Özlü, bu ziyaretten dolayı onur duyduğunu ifade etti.

Düzce 07.05.2019, 09:41 08.05.2019, 13:07
3928
banner682

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ilkokul öğretmenleri Nezahat Kazak ve Cemal Kazak, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlkokul öğretmenlerini karşısında gören Başkan Özlü, heyecanını gizleyemedi.Öğretmenlerinin ellerinden öpen Özlü, “Eğitim öğretim hayatımın temellerini atan ilkokul öğretmenlerim Nezahat Kazak ve Cemal Kazak'ın ziyaretlerinden onur duydum” dedi. Özlü’nün ilkokul öğretmeni Nezahat Kazak ise “Faruk Bey ilkokulda çok çalışkan ve saygılı bir çocuktu. Kendisi bakan oldu, belediye başkanı oldu. Ancak saygısından ve sevgisinden hiçbir şey kaybetmedi. Kendisiyle gurur duyuyoruz” ifadelerinde bulundu. (İHA)

 


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner710
Yorumlar (5)
Tamam 1 yıl önce
Adam belediye başkanı olmuş tabiki başarılı ve çalışkan olacak saf olan biziz başkanımız öğretmeninden daha yaşlı duruyor
YUSUF ARSLAN 1 yıl önce
BİR EĞİTİMCİ OLARAK GURUR DUYDUM. ÇÜNKÜ BİZLER İNSANLARIN GELECEĞİNE DOKUNUŞLAR YAPIYORUZ. FARUK BEYİN GELECEĞİNE DOKUNAN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDERİM.
Salih 1 yıl önce
Hocamın hafızası baya iyi ilk okulda çok çalışkan ve terbiyeli bir çocuk olduğunu hatirladi
vatandaş 1 yıl önce
Adam bakan olmuş, seçilmiş belediye başkanı olmuş. Öğretmenler, diğer öğrencilerden farklı olan öğrencileri hatırlarlar. Hababamdaki gibi okul numarasını hatırlar mı bilemem!
Cemalettin 1 yıl önce
Öğretmen ve Hocalarımızın kıymetini şimdiki nesil bilmiyor.Faruk başkanımızi gençlerimiz örnek almalılar.Bir öğretmen ve Hoca kolay yetişmiyor.
14°
kapalı