banner615

banner614

banner701

PASTA KESİP, POLİSE TEŞEKKÜR ETTİLER…

banner619

Düzce Romanlar Derneği yöneticileri 155 Polis ihbar hattına yaptıkları “Kavga Var” ihbarı üzerine Ağa Mahallesine gelen polis ekiplerini alkışlarla ve meşaleler ile karşıladı. Polis ekiplerine pasta kesip ikram eden Düzce Romanlar Derneği Başkanı Sibel Gün Çabuk, “Pandemi döneminde göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere böyle bir sürpriz yapmak istedik” dedi.

Düzce 09.06.2020, 14:20 09.06.2020, 18:46
2974
banner682

Koronavirüs sürecinde  özverili çalışmaları ile vatandaşların takdirini toplayan polislere,  Düzce Romanlar Derneği’nden sürpriz.

Dernek yöneticileri,  155 Polis ihbar hattına yaptıkları “Kavga Var” ihbarı üzerine Ağa Mahallesi’ne gelen polis ekiplerini alkışlarla ve konfetilerle karşıladı.

Olay yerine gelen polis ekiplerine mahalle sakinleri pasta ikram etti.

Düzce Romanlar Derneği Başkanı Sibel Gün Çabuk, “Pandemi döneminde göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere böyle bir sürpriz yapmak istedik” dedi.

Pasta kesiminin ardından mahalle sakinleri, müzik söyleyerek dans etti.

Yorumlar (3)
hamza 4 ay önce
Bu olayi pek guzel bulmasamda roman abi abla kardeslerim yaptigi icin mutlu oldum helal olsun yani gostermelik site adindan bozma 2 katli evlerde oturup durumu normal olan vatandaslar yapmasin hic gerek yok bakin isinize siz..
Aa 4 ay önce
Bu da ayrı bir moda oldu. Pasta yoksa gelmem...
kralettin 4 ay önce
Polisi meşgul etmekten işlem yapılmalıdır. Böyle hareketlere hiç gerek yok
18°
kapalı