banner615

banner614

banner701

PERSONELLERİYLE BAYRAMLAŞTILAR

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan Bayramı münasebetiyle görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarıyla bir araya gelerek bayramlaştı.

Düzce 31.05.2019, 17:10 31.05.2019, 18:43
1334
banner682

4 Haziran Salı günü başlayacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla kurumlarda bayramlaşmalar resmi tatilinbaşladığı dün yapıldı.​Ramazan Bayramı nedeniyle Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, valilik personeliyle bayramlaşarak, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram tememnisinde bulundu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye binasının alt katında personeliyle buluştu. Dokuz günlü resmi tatil öncesi personelle tek tek tokalaşarak bayramlaşan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, herkesin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. 

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi bünyesindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan çalışanların da birbirleriyle bayramlaşma fırsatı buldukları program dahilinde belediye başkan yardımcıları da personelle bir araya geldi. Düzce Belediyesi’nde gerçekleşen bayramlaşmaya Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, Belediye Başkanı Danışmanı Ufuk Yılmaz, Düzce Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti yetkilileri de katılım sağladı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (12)
Düzceli 1 yıl önce
Sn başkanım memurların sosyal denge paralarını,lşçilerin mesaileri,ikramiyelerini,bayram şekerlerini vermediniz kırgınız.Tasarrufu çalışanın üzerindenmi yapacaksınınız.Önceden çalanları mahkemeye verseniz.
Hasan 1 yıl önce
Eleştirim haberin başlığına “personel”çoğul bir isimdir “ler,lar”takısı Türkçe de tekil isimleri çoğul yapmak için kullanılır.”personel-ler” yanlıştır.Personel tek başına yeterlidir.Ya da “Çalışanlar”denilebilir.
Bayrammm 1 yıl önce
Nasıl bı bayramlaşma bu personeline bi sorun bakalım kim razı bundan adamları biraz dinleyin bakalım ne diyorlar oy veren ellerim kırılsın diyor yazık belediye yi batiranlar hala çalışıyor faturası işçilere kesiliyor.yazik yazık size
Aliiii 1 yıl önce
Maaşlar ne oldu neden geri kalanı yatmadı para sorunu olmayacaktı hani
düzce'li soruyor. 1 yıl önce
il başkanı neden orada ? odamı belediye başkanı yoksa :)
Gelenek 1 yıl önce
Bayramda bayramlaşmak varken kimse gelmez diyemi mesai saatinde bayramda 4 gün önce bu yoksa matur lanma padişahım senden büyük Allah var
boş 1 yıl önce
yalandan gösteri yapmayın işçilerinizin kalan maaşlarını ödeyin
gösteri 1 yıl önce
bu yapılanlar gösteri niye maaş bordrosunda yazdığınız maaş,ları ödemediniz milleti perişan ettiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık