banner615

banner614

banner701

POLİS KISA SÜREDE GÖZALTINA ALDI

banner619

Şehir magandaları dün akşam Spor Sokak’tan bulvar Caddesine kadar vatandaşları ve esnafı sözlü taciz ve küfürler ile rahatsız etti. Bu anlar bir vatandaş kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Düzce 23.12.2019, 18:03 23.12.2019, 19:38
9737
banner682

Şehrin göbeğinde çirkin anlar! Çarşı merkezinde dün akşam kendini bilmezler yüzünden halkın huzurunu bozan anlar yaşandı. Olay saat 19.00 sıralarında kentin en işlek noktalarından olan Spor Sokak’ta meydana geldi.

Spor Sokak’tan başlayarak Atatürk Bulvarı’na kadar vatandaş ve esnafı sözlü taciz ve küfürler ile rahatsızden şehir magandaları, ortalığı birbirine kattı.
Bu anlar bir vatandaşın cep telefonu tarafından saniye saniye görüntülendi. Etrafa verdikleri rahatsızlık yüzünden yapılan ihbar sonucunda kısa sürede bölgeye emniyet ekipleri sevk edildi. Asayiş ekipleri, şüphelileri Bulvar Caddesinde yakaladı. Önce sağlık kontrolü için Atatürk Devlet Hastanesine götürülen şüpheliler ardından Polis Merkezine götürüldü.

Yorumlar (16)
Karakoldan 8 ay önce
Devlet, odun, kötek, hiza, aman ağbi, yapma ağbi... :))) aaah..!
yazıklar 8 ay önce
polis merkezine götürülmüşlerdir, arkasından da mutlaka birdaha yapmayın deyip serbest bırakılmışlardır. cezalar caydırıcı olsa bakalım kimse bir halt yiyebiliyormu, vatandaşın huzurunu kaçırabiliyormu
vatandaş 8 ay önce
ver odunu ...
anne 8 ay önce
ya anlamıyorum orda bir boğuşma var ve sırf meraklarından çocukların izlemesine müsade ediyorlar. sonra da çocuklarımız şiddeti nerden öğreniyor diyorlar. çek çocuğunu ordan kadın izleme ölür müsün?
düzceli 8 ay önce
utanmadan birde nare atıyorlar aziziye liyiz felan aileri nerde bunların rezil insanlar
vatandas 8 ay önce
video nerde neden yayınlamadinız
Geliyo 8 ay önce
Demekki bi dertleri var ya devlet basa ya da kuzgun lese.
Hımm 8 ay önce
Ondan siminta biri çekip vurdummu suç ere öldü derler iyi bi sopa çekimde kendine gelsinler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık