banner615

banner614

banner701

RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Ramazan Bayramı’nda görevli olan emniyet ve jandarma personellerini yerlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Düzce 25.05.2020, 13:18
931
RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI
banner682

Korona virüs salgını nedeni ile bu yıl Ramazan Bayramı eski senelerdeki gibi kutlanamıyor. Bu kapsamda Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, salgın süreci boyunca vatandaşların can ve mal güvenliğini muhafaza eden personelleri çalıştığı kurumlarda ziyaret ederek bayramlarını kutladı. 

 

Salgın sürecinde ve bayram günü görevlerinin başında olan personellsı bayramlarını kutlayan Vali Zülkif Dağlı, “Bu özel günde de görevi başında olan personelimiz var; jandarmamız, emniyetimiz, itfaiyemiz, 112 teşkilatımız ve sağlıkçılarımız bugün de görevleri başındalar. Arzu ettiğimiz husus, tekrar eski bayramlara dönebilmek. Ama içerisinde bulunduğumuz durum biraz daha fiziki şartları farklılaştırdı, bizim kendi aramızdaki mesafeyi uzaklaştırdı. Biz görevi başında olan personelimize gönül yakınlığımızı hissettirebilmek için görev yerlerine gelerek onlarla birlikte olmaya çalıştık. Kendilerinin bayramını kutluyor görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (3)
Düzceli 4 ay önce
Devletimiz her şeyi yerli yerinde yapti ama bazı insanlar işin ciddiyetinin farkında değildi umursamadı, sosyal mesafe, maske,siperlik,eldiven daha sertlesmeli, arabalar bile 3 m arayla parkedilmeli, aslında devlet.sert tedbir almadi, gerekeni yaptı. İlaç bulunana kadar tedbir devam etmeli, yalnız piyasalar acilmali
Düzceli Nihat 4 ay önce
Devletimizin aldığı her karar bizlerin sağlığı içindir, bizler için gece gündüz demeden fedakarca hizmet eden başta sayın cumhurbaşkanımız, bakanlarımız, değerli millet vekillerimiz. valilerimiz, sağlık, emniyet ve güvenlik güçlerimiz ayrıca insani yaştaki devlet yaşasın diye yardıma canı gönülden katılan ve görev yapan insani yardım kuruluşlarımız olmak üzere tüm emeği geçen herkese teşekkür ediyor şükranlarımı saygı ve sevgilerimi sunuyorum iyiki varsınız.
Asansorler açılsın 4 ay önce
Sayin valim en çok vaka olan istanbulds bile asansörler yasaklanmamışken düzcede neden yasak ? Asansörler açılsın svm açılıyor asansör niye kapali ?
18°
kapalı