banner615

banner614

banner701

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK SÜRÜYOR

banner619

Düzce eski Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, evinde kendi elleriyle yaptığı pasta ve börekleri paketleyerek hastanede görevli sağlık çalışanlarına götürerek ikramda bulundu.

Düzce 24.03.2020, 09:30
1282
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK SÜRÜYOR
banner682

Tüm dünyayı etkisi altına alan eni tip korona virüs nedeniyle görevlerinin başından ayrılmayan sağlık çalışanlarına her kesimden çeşitli destekler geliyor.

Bazı esnaflar sağlık çalışanlarına indirimler yaparken ev hanımları da evlerinde yaptıkları pasta ve börekleri sağlık çalışanlarına götürüyorlar. 

 

Düzce eski Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay’da evinde yaptığı pasta, börek ve hamur kızartması gibi ürünleri Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürerek sağlık çalışanlarına ikram etti. Ay’ın ikramı sırasında çekilen fotoğraf ise sağlık çalışanları tarafından sosyal medyada paylaşılarak teşekkür edildi.

banner710
Yorumlar (3)
Turgay 2 ay önce
Yemeyin onları kardeşim. Salgın var anlamıyor musunuz? Dursun Ay'ın eşi hanımefendi siz de bırakın artık bu reklam kokan hareketleri, iktidarda olduğunuz o güzel günler çook gerilerde kaldı. oturun evinizde.
Düzceli 2 ay önce
Bırakın şu reklam işlerini bir elin verdiğini diğer el görmemeli.Erguvan tesislerindemi yaptırdınız?
Ertan birinci 2 ay önce
Koydekileri yaşlıları unutmayın çay köyü
18°
hafif yağmur