banner615

banner614

banner701

SAKARYA’NIN ACISINI PAYLAŞTI

banner619

Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yapan MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan, “Yaşanan elim kaza camiamızı derinden üzmüştür” dedi.

Düzce 04.07.2020, 14:30
1341
SAKARYA’NIN ACISINI PAYLAŞTI
banner682

MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan, Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan bir havai fişek fabrikasında meydana gelen palama ile ilgili açıklama yaparak, fabrika sahibi ve çalışanlarının acısını paylaştı. Konu ile ilgili MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan, yaptığı açıklamada, “1966'da kurulan ve uluslararası standartlara uygun, ülkemizin en büyük üretim tesislerinden, MUSİAD Sakarya üyemiz Büyük Coşkunlar fabrikasında yaşanan elim kaza camiamızı derinden üzmüştür. Sakarya MÜSİAD Başkanımız Sayın Yaşar Coşkun’un yönetim kurulu ve üyelerimizle acısını paylaşıyoruz. Hayatını kaybeden işçilerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Meral 1 ay önce
Bi yerde 11 defa küçük büyük aynı şey oluyorsa Bursa hata işletme sahibinindir bişeylerin önlemi alınmamış çalışan işçi önemsenmemiştir bir yerde sürekli aynı şeyin olması kafaları karıştırır
23°
parçalı az bulutlu