banner615

banner614

banner701

SEVENLERİ ONU UNUTMADI

banner619

Yaklaşık 2 hafta önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Akif Çodur Düzce Bölge Tiyatrosu oyuncularının düzenlediği anma gecesinde, sevenlerinin katılımıyla anıldı.

Düzce 29.09.2019, 14:32 29.09.2019, 16:15
1798
banner682

Düzce Bölge Tiyatrosu oyuncularının organizasyonu ile dün akşam  saat 19.00’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde Akif Çodur’u anma gecesi düzenlendi.Programın giriş bölümünde  Çodur’a ait fotoğraflar ve afişler sergilendi. Dünya Tiyatrolar gününde yaptığı konuşma ve Kendine ait haberler, slayt gösterisi eşliğinde katılımcılara sunuldu.Anma gecesinde ailesinden, arkadaşlarından ve yetiştirdiği oyunculardan katılımcılar söz aldı. Düzce Belediyesi'nde nikah memurluğu görevinden emekli olan tiyatro sanatçısı Akif Çodur gazetecilik, oyunculuk, yönetmenlik, radyoculuk, televizyonculuk, öğretmenlik gibi bir çok dalda başarılı işlere imza attı. Çodur, Çeşitli radyolarda başarılı programlar yapmıştı. Sokaktaki Adam adlı dergiyi yayın hayatına kazandıran Çodur Düzce, Bolu, Zonguldak bölge tiyatrolarında da genel sanat yönetmenliği yapmıştı.


Haber: S.AYDINLI
Görüntü: M.ALTIN
banner710
Yorumlar (6)
Sayin cok tanimam a 9 ay önce
Duzce halki ve sanatsever bircok düzceli tanıyıp saygi gösteriyor.ve nedense sen tanimiosun..otur bi düşün..ayrica da hakkin rshmetine kavusan birine saygi duyulur.dedikodusu yapilmaZ
Adore81 9 ay önce
ÇOK TANIMAM'a : Az tanısaydınız memurluğu için değil ilimize kattığı tiyatro sanatı gazetecilik ve dostluğu ile insan canlısı biri olduğunu görürdünüz Sayın yorumdaşım.Allah rahmet eylesin.
Faruk Darıyerli 9 ay önce
Mekanı cennet olsun inşaAllah. İyi insandı.
Çok tanımam 9 ay önce
ama normal bir memur her memura bu törenler yapılıyormu yoksa ülkemize bizim bilmediğimiz bişeymi kattı bilemedim
sua 9 ay önce
mekanın cennet olsun usta sevrdım senı benım gıbı sevenlerınde cok Allah razı olsun herkesten saygılar sevgıler
Engin yardımoğlu 9 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah.
13°
kapalı