banner615

banner614

banner701

ŞİKAYET KONUSU OLDU

banner619

Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'ndeki tuvaletlerin pahalılığı şikayet konusu oldu. Turnike sistemi ile giriş yapılan tuvaletlerde ücretin 2 TL olmasını eleştiren vatandaşlar, "Hiçbir tesiste böyle ücret yok!" ifadesini kullandı.

Düzce 11.07.2019, 13:51 12.07.2019, 18:15
8442
ŞİKAYET KONUSU OLDU
banner682
Sık sık hizmetten çok şikayetlerle adından söz ettiren Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bu kez tuvalet ücreti tepkinin odağına yerleşti.

"Düzcemi seviyorum" adlı sosyal medya hesabı üzerinden 2 TL olan tuvalet ücretini eleştiren vatandaşlar, "Hiçbir tesiste 2 TL tuvalet ücreti yok. Ama Düzce Terminali bunu 2 TL ile başardı." ifadelerini kullandı.

2 TL ücret karşılığında turnike sistemi ile giriş yapılan tuvaletlerdeki pahalılık ile ilgili yapılan yorumlarda, diğer terminallerde de benzer uygulamalara rastlandığına dikkat çekenler oldu.

Konuya hakim olduğu anlaşılan bir vatandaş, "Bu sistem İstanbul Esenler'de var. Samsun ve Çanakkale'de var. Hatta Akçakoca Terminali'nde de var. Artan maliyet ve kiradan dolayı yıllık enflasyon artışına göre belediyenin yazılı kararı ile 2₺ (iki lira) olmuştur." bilgilendirmesi yaparken, çoğunluk ise fiyatın yarı yarıya düşürülmesi gerektiği yönünde görüş bildirdi.

Haber: C.ÜSTÜNER  
banner710
Yorumlar (52)
Hakikat 11 ay önce
Hiç sol belediyede terminal tuvaletleri ücretli değil ama güya hizmet için varız diyen akp belediyelerin yönetimjnde olan yerlerin tamamı ücretli ... Desenize yakışır bize
bir vatandaş 11 ay önce
HAKİKAT adlı yorumcu belediyelerin sağ ve sol olarak ayırmışsın da Yalova belediyesi de sol belediye hiç bir yerde olmayan 1 saatlık otopark ücreti 9 tl olarak alınıyor buna ne demeli!!!
Erkan 11 ay önce
Bu düzce nasıl il oldu anlamadım dışarıdan gelirken şehre mi yoksa mahalleyemi giriyoruz anlamadım geri vites de kaldı tuvalat konusu ise merkezde bedeva bunu kimse dile getirmedi terminalde iki TL de yuh yani
Vatandaş 11 ay önce
Ben fotoğrafını çektim belediyeyi aradım. ŞAHSİ bir yer dedi bişey yapmıyoruz dedi kapattı beyaz masa . Rezalet bişey ya . Bozuk parası yokmuş bir abi geldi giremeyince oraya tuvaletini yaptı.
A. duman 11 ay önce
5 lira ismediklerine dua edin sanki altın kaplama tubaletter hizmet sıfır sıfır sıfır...
murat 11 ay önce
duzce terminalindeki wc lerin giris cikislari f tipi ceza evinde bile yok cok muthis korumali igrenc otesi asagilayici bir uygulasma adam gibi turnike koyun bari. insan parasiyla rezil oluyor
Seyit onbaşı 11 ay önce
Düzce belediyesi alenen sokaklarda dilenemeyince böyle gayri resmi yollardan harçlığını cikarmaya çalışıyor.
Aa 11 ay önce
Burası Düzce!
yuh size 11 ay önce
Almasanız nolur..yolcu zaten bilet parası ödüyor..orada çay içiyor..yemek yiyor..adamın hacetin bari esnaflar olarak siz karşılayın..verin ayda 100 tl temizletin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
kapalı