banner615

banner614

banner701

ŞIRALIK’TA ÇEVRE YOLU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

banner619

Düzce Belediyesi tarafından Şıralık Mahallesi’ne çevre yolları açma çalışmaları devam ediyor. Mahalle Muhtarı Mustafa Turan, “Düzce Belediyesi durmaksızın çalışıyor” diyerek Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve ekibine teşekkür etti.

Düzce 29.04.2020, 14:30 29.04.2020, 18:29
1280
banner682

Düzce Belediyesi, şehir merkezinde koronavirüs salgınına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Düzce Belediyesi tarafından bir süre önce Şıralık Mahallesi’nde başlatılan yeni çevre yolu çalışmaları devam ediyor.

Yol çalışmaları ile ilgili Öncü Haber Merkezi’ne bilgi veren Mahalle Muhtarı Mustafa Turan, “Düzce Belediyesi mahallemize yeni çevre yolları için çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ne giden yolumuz da çalışmalar devam ederken, Düzce Şehir Mezarlığı yolumuz da büyük oranda tamamlandı. Bu özverili çalışmaları için Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ve çalışma ekibine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

banner710
Yorumlar (4)
mahalleli 1 ay önce
muhtari daha tanimiyoruz bile bitek secimde gorduk mahalleyi gezip yoklamiyor bile ihtiyaciniz varmi diye koy ici yollarda icraat tok
MAHALLELİ 1 ay önce
MUHTARIM BELEDİYE OTOBÜSLERİ BİZE ÇOK UZAKTAN GEÇİYOR.ARABAMIZLA ÇIKMADIĞIMIZDA ÇOK YÜRÜMEMİZ GEREKİYOR.GECE OLUNCA DAHA ZOR OLUYOR.KEDİ KÖPEK OLUYOR.BELEDİYE OTOBÜSLERİ MEVLANA KIZ MESLEK LİSESİNİN ÖNÜNDEN GEÇEREK ARKADAN DOLAŞSA NE İYİ OLACAK MUHTARIM BU KONUYADA BİR EL ATSAN.
nihat çakmakçı 1 ay önce
kazukoğlu mah 3910 nolu sokagımızıda gündeme alırlarsa tozdan kurtulmuş oluruz mubarek ramazanda
Düzceli 1 ay önce
Muhtar mahalle ici yollarada bi el atsan be kardeşim
28°
açık