banner615

banner614

banner701

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI DA DENETLEMEYE DESTEK VERİYOR

banner619

Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’nin giriş çıkışlarında kurulan kontrol noktalarında ki çalışmalara Sivil toplum kuruluşları da destek vererek, gece gündüz demeden vatandaşların ateşlerini ölçüyor.

Düzce 14.05.2020, 10:15 15.05.2020, 10:44
1444
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI DA DENETLEMEYE DESTEK VERİYOR
banner682

Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’nin giriş ve çıkışlarında kurulan denetleme noktalarında vatandaşların ateşleri ölçülerek denetlemeler devam ediyor.

Emniyet ekipleri, jandarma ekipleri ve sağlık ekiplerinin yanı sıra kontrol noktalarında sivil toplum kuruluşları da destek veriyor. Düzce Arama Kurtarma Ekibi, Ulusal Keşif Arama Kurtarma ekibi ile Düzce Afet Gönüllüleri Derneği üyeleri giriş çıkış noktalarında vatandaşların ateşlerini ölçüyor.

Gece gündüz demeden kontrol noktasında gönüllü olarak çalışmalarına devam eden sivil toplum kuruluşları, noktanın kapatılacağı güne kadar bölgede bulunacak. 

Yorumlar (7)
Rasim erel 5 ay önce
HİC KOTROL ATEŞ ÖLCÜM BEN GİRMEDİM
Rescue diver 5 ay önce
Ağzı olan konuşuyoor....
Kaynaşli düzce istikametinde bir kontrol noktası
Akçakocada ereğli tarafindan gelişte bir kontrol noktası
Gümüşova hendek tarafindan girişte bir kontrol noktası var...
Bu kontrol noktalarında güvenlik ve kontrol ateş ölçümü yapılmaktadır.HAYBEYE KARALAMA İÇİN BURAYA YORUM YAPMAYIN.EMEK VEREN GÖNÜLLÜ DERNEK VE GÜVENLİK EKİPLERİMİZE SAYGISIZLİK EYMEYİN.
castro 5 ay önce
sürekli aynı yeri çekiyorsunuz kaynaşlı otoban gişelerinde hiçbir ateş ölçümü yapılmıyor otobandan virüs getiren yok mu kaynaşlıdan başka ateş ölçer yapılmıyor düzcede haber yapın sürekli artıyor vakaalar neden acaba ......
Mahlaz 5 ay önce
Bence bilip bilmeden konusmayin hic kim ve neye gore konustugunuz belli ama kaynaslida 7 haftadir olcum yapiliyo bi gelde bak noktaya sonra yorum yap hak yemeyin be
hamza 5 ay önce
Adam otoban demis dogru diyor
... 5 ay önce
Castro gümüsova ve akcakocada ateş ölçümü yapılmaktadır gidin görün bilmeden etmeden yorum yapıyorsunuz
DZC81 5 ay önce
girengirdi zaten 210 vaka olmuş çogu yığılcada izmitten getirdiler virüsü.onu çok iyi biliyoz?
18°
açık