banner615

banner614

banner701

SMMMO'DA BAŞKAN BELLİ OLDU

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda 25 Mayıs tarihinde başlayan seçim süreci sona erdi. Cem Yıldırım ve Birol Aksu’nun listeleri arasında yapılan seçimde 3’e 2 dağılım kazanan Cem Yıldırım SMMMO Başkanı oldu.

Düzce 30.05.2019, 20:19 01.06.2019, 16:55
2284
SMMMO'DA BAŞKAN BELLİ OLDU
banner682

25 Mayıs’ta Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 13. Olağan Genel Kurul ardından 26 Mayıs’ta seçime giden Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda başkan belli oldu.

Cem Yıldırım ve Birol Aksu’nun listeleri ile mücadele ettiği seçim sonrasında Yıldırım Yönetim Kurulu’na 3 üye sokarak, Aksu’nun listesine 2 koltuk bırakmıştı.

Cem Yıldırım, Fatma Çetin, Eyüp Durdu, Birol Aksu ve Sezgin Coşar’dan oluşan Yönetim Kurulu kendi arasında yaptığı seçimlerle de görev dağılımını belirlemiş oldu.

Başkanlık için Birol Aksu ile mücadele veren Yıldırım oy çoğunluğunu elde ederek vaşkanlık görevine gelirken, Yine Yıldırım’ın listesinden olan Fatma Çetin başkan yardımcısı oldu.

Yıldırım’ın listesinden Yönetim Kurulu’na giren bir diğer isim Eyüp Durdu oda sekreteri görevine getirilirken, başkanlık için mücadele veren Birol Aksu oda saymanı ve Aksu’nun listesinden kurula giren Sezgin Coşar ise üye olarak belirlendi.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (7)
dolostun 6 ay önce
Rıhtım caddesi üzerinde bir smmo bürosu var dr bu adam bu seçimlere neden katılmadı acaba
öz chpli 1 yıl önce
tebrikler birol bey, rakibinin yönetimine girme erdeminde bulundun. CHP yi karıştırdığın yetmedi, şimdide odayı karıştırırsın artık. bu nasıl koltuk sevdasıdır anlamadım.
şubuo 1 yıl önce
en sağdaki beyefendinin yanındakini MAHMUT TANAL a benzettim :)
Ayşe Y.Z. 1 yıl önce
Tebrikler.
Hasan Günden 1 yıl önce
Cem Yıldırım beyi yıllardır tanırım, Dürüst, işini seven ve Liyakat sahibi birisidir. Hakkıyla yapacağı bu görevde kendisine ve yönetim kurulu arkadaşlarına başarılar dilerim
Gökmen ZEKİ 1 yıl önce
Cem YILDIRIM ve ekibini tebrik ediyorum.Güzel işler yapacağınızdan şüphemiz yok.Başarılar
Recep gür 1 yıl önce
Hayırli olmuş tebrikler.
31°
açık