banner615

banner614

banner701

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI DELDİ, KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU

banner619

İçişleri Bakanlığı tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü yaşlıların dışarı çıkma yasağı ülke genelinde uygulanmaya başladı. Düzce’de yasağa rağmen sokağa çıkan 79 yaşındaki adam, “1 ayda iki defa felç geçirdim, bana bir şey olmaz” dedi.

Düzce 22.03.2020, 14:51 22.03.2020, 16:43
7942
banner682

Korona virüs salgınına önlem olarak alınan 65 yaş üstü yaşlıların dışarı çıkma yasağına rağmen yaşlı vatandaşlar sokaklara çıkmaya devam ediyor.

Düzce’de yasağa rağmen dışarı çıkarak kapısının önünde oturan 79 yaşındaki Hasan Görünür'ün yanına gelen polis ekipleri, yaşlı adamı taburesiyle birlikte evine taşıdı.

Yaşlı adam, “1941 doğumluyum. Ben felçliyim. Evde duramıyorum, burada duruyorum. Ne yapalım. Evde duramıyorum ki, evde sıkılıyorum. Hayır virüs kapmam ben, hasta adamım zaten. Ben zaten hastalanmıyorum. Bana hiçbir şey olmaz, 1 ayda iki tane felç geçirdim” dedi. 

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri gün boyunca 65 yaş ve üzerindeki vatandaşları evlerine girmeleri konusunda uyardı. 

Yorumlar (13)
Unnamed'a 2 hafta önce
Salgın hastalığın siyaset ile ne alakası var hadi oldu diyelim eleştirebileceğin tek taraf şu olur neden OHAL olmuyor bende sana şöyle bir cevap verebilirim bu devlet kaç iktidar değişirdi ama yine ekonomi OHAL i kaldırabilecek durumda değildi. İyi günler :)
burak us 2 hafta önce
bunlar ve bunun gibi birçok aklı eksikler bu ülkede oy veriyor, yönetici seçiyor.
Tiktok 2 hafta önce
Kanları bozuk
dd 2 hafta önce
salın gitsin. doğal seleksiyon.
Unnamed 2 hafta önce
yerel seçimde Tayyip'e oy veren tayfanın :)
Macera 2 hafta önce
Bunun çokdan ölmesi lazım bahaneye bak demekki yasak koyuyolar ölmeyin diye buda ölmek istiyo sıkıntı yok
Murat 2 hafta önce
Olmaz dedi ise olmaz salın çayır amcamı
adamın teki 2 hafta önce
Dedecim, aynen devam et, yarın rahmetli olunca, er kişi niyetine bile diyemeyecekler, helallik isteyemecekler, cenaze namazın kılınamayacak. Allah akıl fikir versin, ne diyelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu