banner615

banner614

banner701

SOSYAL TESİSLER YILMAZ'A EMANET

banner619

Kendi işletmesinde usulsüz yapılaşmaya gittiği gerekçesiyle bir süre önce eleştiri oklarının hedefi olan Danışman Ufuk Yılmaz'a yeni görev... Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün sosyal işlerden sorumlu danışmanı olan Yılmaz, Düzce turizmine can suyu olması için belediye bünyesinde kurulan Düzce BELTUR Tur. San. ve Tic. A.Ş.'nin genel müdür yardımcılığı görevine getirildi.

Düzce 05.08.2019, 16:53 06.08.2019, 16:33
4103
banner682

Düzce halkına verdiği sosyal hizmetlerde uzmanlaşmak için harekete geçen Düzce Belediyesi,  bünyesindeki sosyal tesislerin tek bir merkezden yönetilmesi ve turizm çalışmalarının daha profesyonel bir şekilde yürütülmesi amacıyla Düzce BELTUR Tur. San. ve Tic. A.Ş'nin kuruluş çalışmalarını tamamladı.Ufuk YILMAZ ın haber merkezimize verdiği bilgiye göre tesisler daha verimli çalıştırılacak.

Bilindiği gibi Düzce Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında belediye iktisadi teşebbüsleri olan İNTAŞ A.Ş. ve YEYPAŞ A.Ş.'nin isimleri değiştirilirken, Düzce BELTUR Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. adlı yeni bir şirket kurulması kabul edilmişti.

Düzce Belediyesi'nin iki şirketinden İNTAŞ'ın adı "DÜZCE BELKA", YEYPAŞ'ın ise "DÜZCE BELTAŞ" olarak tabelada yerini almasının ardından kurulan yeni şirket BELTUR'un yönetimi de şekillendi.

Eski adıyla YEYPAŞ ve İNTAŞ'ın genel müdürü olan Turgay Çelik, BELTUR'un da genel müdürü olurken, yardımcılık görevine kamuoyunun artık yakından tanıdığı bir isim getirildi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün sosyal işlerden sorumlu danışmanı olan Ufuk Yılmaz, BELTUR Genel Müdür Yardımcılığı görevini de yürütecek.

Düzce çarşı merkezinde kafe işleten ve bir süre önce işlettiği mekana çıkma yaptığı için tepki çeken Yılmaz, danışmanlık görevinin yanı sıra belediyeye ait sosyal tesislerin kalitesini arttırmak ve Düzce'yi önce ulusal çapta daha sonra da uluslar arası turizm sektöründe parlayan bir yıldız haline getirmek hedefiyle kurulan Düzce BELTUR Tur. San. ve Tic. A.Ş'nin uzman kadrosu içerisinde Düzce'ye hizmet edecek.

Öte yandan BELTUR, Erguvan, Melen Su Park, 15 Temmuz, Aydınpınar, Samandere ve Kusursuz Kafe sosyal tesislerinin işletmesini üstlenecek. 

Haber: S. ÜNSAL

banner710
Yorumlar (52)
Belediyeli 12 ay önce
Chp li diye yorum yapan arkadas chp li olarak nerden biliyorda yorum yapiyorsun.Cok merak ediyorsan Ak partiye git arastir ufuk Yılmaz ın cv sini.Adam bugune kadar vitrin olarak isini halletmediyse hata mı yapmıs.Bu yorumların amacıda ve yaptirani belli
beledeyeci 12 ay önce
Şimdi kural ve usule aykırı haraket eden Ufuk mu tesirlerde kural usullere riayet edecek. Hadi ordan derler adama
belediyeci 12 ay önce
Kendine faydası olmayanın kimseye faydası olmazmış. Senin kendine faydan yok kime faydan olur ki. He ufuk şimdi sen kendine faydalı olmaya başladın.Her ay tıkır tıkır maaş.İndirrrr
chp li 12 ay önce
Bu ufuk Yılmazı atanmasına chpli arkadaşlar Faruk Özlüyü kutluyor. İşte Faruk özlünün özelliği ak partililer sevinmez chp liler ve diğerleri sevinir. Ufuk Yılmaz ak partinin yanından geçen ak partili olmayan akp lidir de ondan sevinirler.
Çobandan Yılmaz 12 ay önce
Bu arkadaşın suratından suistimal akıyor.Güven vermeyen bir yüz ifadesi....
Gazeteci 12 ay önce
TEBRİKLERR FARUK ÖZLÜ !!! doğru bir karar kutluyorum
Merve hanım 12 ay önce
Donuyla atletiyle gezen takım elbise giyip düğme iliklemeyi nerden bilir.GIYBET GIYBET GIYBET.....adamın karizması bile sorun olmuş bee. Yürü be ufuk başkan kıskanşar çatlasın!!!!
Şampiyon düzcespor!!!! 12 ay önce
Usulsüz çıkma diye yazanlar var 3-5 lira para koparmak için bir deli kuyuya taş attı kırk akıllı da ona inanıyor. sırf haber yapmak için Olan bir şeyi yeni yapılmış gibi lanse ederek karalama yoluna gittiler. Maalesef düzcede işler böyle yapılıyor. Anlaşılan istediklerini alana kadar böyle yapmaya devam edecekler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu