banner615

banner614

banner701

SÖYLENTİLER DOĞRU MU?

banner619

Düzce'de faaliyet gösteren en köklü şirketlerin başında gelen Standard Profil'in Düzce yatırımına son vereceği iddialarını içeren haberimiz büyük yankı buldu. Haberimizin altına yapılan yüzlerce yorumda 40 yıllık fabrikanın gidecek olmasından duyulan tedirginlik dile getirilirken, fabrikadan konuya ilişkin resmi açıklama bekleniyor.

Düzce 18.06.2019, 12:43
2688
SÖYLENTİLER DOĞRU MU?
banner682
D-655 Karayolu üzerinde faaliyet gösteren ve binin üzerinde Düzceli'ye iş kapısı olan Standard Profil'in İç Anadolu Bölgesi'nde bir şehre taşınacağı ve mevcut yerini AVM yapmak isteyen bir şirkete sattığı söylentilerini gündeme taşıdığımız haber ses getirdi.

Dünya çapında markalara sızdırmazlık üretimi yapan Standard Profil Grubu'nun Düzce Fabrikası ile yol ayrımına geldiğini içeren haberin Öncü TV'nin internet sitesinde yayınlanmasının ardından hem telefonla hem de yorumla vatandaşlar yatırımın akıbetini sorguladı.

Konuralp mevkiinde binlerce metrekarelik alanda kurulu bulunan Düzce fabrikası için yeni bir yer arayışına giren yönetimin, İç Anadolu Bölgesi'nde karar kıldığı ve fabrika arazisini satmak üzere bir şirketle masaya oturduğu ileri sürülüyor.

Uzun süredir Düzce'deki yatırımını sonlandıracağı konuşulan Standard Profil'den fabrikanın faaliyetini durdurma kararı alıp almadığı ve satış söylentileri konusunda hala bir açıklama gelmemesi, "Söylentiler doğru mu?" sorusunu akıllara getirdi.             

Fabrika arazisinin AVM olarak değerlendirileceği gündeme gelirken, işsiz kalma endişesi taşıyan yüzlerce çalışan gibi Düzceliler de  Standard Profil Grubu'ndan konuya ilişkin bilgilendirme bekliyor.

 

HABER: Sadullah ÜNSAL

Yorumlar (5)
Aa 1 yıl önce
Sızdırmazlık üretmiyor, sızdırmazlık ürünleri üretiyor. Öğrenemediniz Türkçe'yi!
oguzhan kandemir 1 yıl önce
3 sene onceden tasimaya basladilar zaten
halk 1 yıl önce
sana hesapmı verecek koca fabrika?
........ 1 yıl önce
Ne yapacaksınız sanayiyi kurun avm millet sosoyal ortam görsün her taraf fabrika oldu zaten
Zekeriya AKSU 1 yıl önce
KELEBEK MOBİLYA yida haber yapsanız haklarını aradıkları için işten atılıyorlar diye
20°
açık