banner615

banner614

banner701

TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ ALDI

banner619

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi personelleri ile evde Sağlık Hizmetlerine kayıtlı olan yaşlı ve yatağa bağımlı hastaları ziyaret etti. Yılmaz, gerçekleştirdiği ziyarette hasta yakınlarından hastaların son durumları ve tedavileri ile ilgili bilgiler aldı.

Düzce 22.06.2020, 14:30 22.06.2020, 14:52
2005
TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ ALDI
banner682

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uz.Dr.Hümeyra Bayram Akcan ve Evde Sağlık Hizmetleri Birimi personelleri ile birlikte Evde Sağlık Hizmetlerine kayıtlı olan yaşlı ve yatağa bağımlı hastaları ziyaret etti.

Ziyarette hasta yakınlarından hastaların son durumları ve tedavileri ile ilgili bilgiler alan Yılmaz, hastalara uyarılarda bulundu.
 

Dr. Yılmaz, tüm dünyayı etkilen Covid-19 pandemisi sürecinde de Düzce Evde Sağlık Hizmetleri Birimine kayıtlı hastaların tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının, özveri, sevgi, hoşgörü ve profesyonel bir anlayışla sağlık kuruluşları yerine kişinin evinde yapılmaya devam edildiğini aktardı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ayrıca, Akçakoca İlçesinde bulunan ve 17 Temmuz 2019 tarihinde yaşanılan doğal afet sonucu hasar gören Uğurlu Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

banner710
Yorumlar (4)
Vatandaş 3 hafta önce
İl sağlık müdürlüğü vatandaşı biraz düşünüyorsa görevini tam yapsın, hala lokanta, kafe gibi yerlerde, maske takmayan servis elemanı var, uzağa değil sadece İstanbul caddesindeki işyerlerini dolaşarak düzcenin halini görsün
Mustafa 3 hafta önce
O yaşlı insanların insan içine çıkması için birazda sahayı dolaşsan, şu maskesiz görev yapan lokanta ve kafelerdeki ahçı ve garsonları yerinde denetleyen ayakkabınmı eskir
Fikri 3 hafta önce
Durum daha da vahim uyari giriste var ama insanlar katlara cikinca maskeleri cikariyorlar
S. GÖKÇE 3 hafta önce
REKLEMA DEVAM. İCRAT YOK
29°
açık