banner615

banner614

banner701

TEHLİKELİ YOLCULUK…

banner619

D-655 Karayolu üzeri, Sancaklar Mahallesi mevkiinde Öncü Kameralarına takılan görüntü, “Pes artık” dedirtti. Bir motosiklet sürücüsü, motosikletin arkasına monte ettiği römorkta sokağa çıkma yasağına rağmen 2 kişi birden taşıyarak trafiği tehlikeye düşürdü. Üstelik motosikletin arkasından bulunan bir kişinin 65 yaş üzeri olduğu görüldü.

Düzce 24.05.2020, 12:21 24.05.2020, 14:54
2980
TEHLİKELİ YOLCULUK…
banner682

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle Arife günü başlayan ve Ramazan Bayramı boyunca devam edecek olan 4 günlük Sokağa Çıkma yasağının ilk gününde Öncü Haber Kameralarına ilginç görüntüler yansıdı.

Görüntülerde motosikletinin arkasına taktığı römorkta 2 kişi taşıyan bir sürücü trafiği tehlikeye düşürdü. Sokağa çıkma yasağına rağmen plakasız motosikleti ile şehir merkezine doğru ilerleyen motosikletin römorkunda bulunan 2 kişiden birinin 65 yaş üstü olduğu görülüyor.

Yorumlar (16)
Doğru haber yapın! 4 ay önce
Arkadaş tamam sokağa çıkma yasağı ile ilgili haberler yapıyorsunuz da bari doğru kelimeler seçin. Sokakta kimseler yok zaten hangi olmayan trafiği tehlikeye atmış? Ya adam gibi sunun şu haberleri.
düzceli vatantaş 81 4 ay önce
romanlara korono 19 serbesmi bunlar cezadanda kormuyorlar yüksek yerlerde akrabalarımı var
Düzceli 4 ay önce
O şahıslar camköyden ben en azından o motor ve arkalıkla 6 senedir onları biliyorum .hic kimseyi takmazlar gezerlr isterler her gün d 650 deler ama yakalanmıyorlar bir türlü ne hikmetse
Sonekonomibükücü 4 ay önce
İnsanlar açlık ve fakirlik içinde hala anlayamadınız mı? Covid-19 sürecinde nüfusun %70-80 i borçlandı zaten ekonomi çöktü bırakında hayatta kalma mücadelesi versin insanlar hiç yoktan
Murat 4 ay önce
65 yaş üstü olabilir sonuçta onlara belli saatlerse serbest idi
Serdar T 4 ay önce
Arkadaş belki hastaneye gidiyordur yani hemen burdan yaftalamak kolay ayrıca 65yaş üstüde bügün izin günü belki onu gezdiriyordur kes cezayı diyen arkadaş hayatında 3180lira ceza ödedinmi
Vatandaş 4 ay önce
İnsanların memleketine gitmesini yasaklayanlar sermayenin önüne yattı AVM leri açtı. Kapalı AVM ye gitmek serbest deniz kenarına ormana gitmek yasak. Bu cezaları gelir kapısı bellediler bizi korumak falan değil amaç.
Vatandaş 4 ay önce
Trafik boş zaten adam keyfini sürüyor. Elleşmeyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu