banner615

banner614

banner701

TİCARİ TAKSİLER DEZENFEKTE EDİLİYOR

banner619

Düzce’deki ticari taksiler, Düzce Belediyesi ve Düzce Şoförler Odası'nın koordinesinde koronavirüsü tedbirleri kapsamında dezenfekte edildi.

Düzce 18.03.2020, 14:45 18.03.2020, 17:03
2836
banner682

Düzce Belediyesi, Çin’de başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de vaka sayısı gün geçtikçe artan koronavirüsü ile ilgili tedbirlerini arttırmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer ve Düzce Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda, Düzce Belediyesi tarafından, il merkezinde bulunan tüm ticari taksilerin dezenfekte edilmesi kararı alındı.
Kararın ardından bugünden itibaren, Düzce Belediyesi ekipleri tarafından, ticari taksilerin koronavirüsüne karşı dezenfekte edilmesi çalışmaları başladı.

 

Uygulama nedeniyle, Düzce Şoförler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz ve ticari taksi şoförleri Düzce Belediyesi yönetimine teşekkür etti.

Yorumlar (3)
Kasabalı bey 2 hafta önce
Doktorr keser döner sap döner yaptiklarıni sana belgeli olarsk sorarlar
Düzceli 2 hafta önce
Doktor asli görevine dön hastanede işe yararsın ettiğin yemini unutma.
taksici 2 hafta önce
sayın başkana teşekkür ederiz ama taksicilere yapılan baskılara bir dur demesini bekliyoruz. bu resimdeki taksinin rengi nedir bize cezalar kesildi siz ise bu renk araçla resim karesi veriyorsunuz. ya renk sınırlaması kalksın yada herkez cezayı yesin. bu aracın sahibi ceza neden yememiş, renk düzeltmesi yapmamış lütfen açıklama yapılsın
parçalı bulutlu