banner615

banner614

banner701

TSO'DAN FUARA ÇIKARMA

banner619

Safir Koleji'nin öncülüğünde ve Düzce Belediyesi'nin katkılarıyla Anıtpark'ta düzenlenen 1. Düzce Kitap Fuarı konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi de Düzce'de bir ilk olma özelliği taşıyan fuarı ziyaret ederek, hem stant açan yayınevi temsilcilerinden hem de Safir Koleji yetkililerinden bilgiler aldı.

Düzce 14.06.2019, 18:04 14.06.2019, 18:17
694
banner682

Düzce'de kitap fuarı organizasyonuyla bir ilki gerçekleştiren Safir Koleji, kitapseverlerin ve yazarların buluşmasına öncülük ediyor.

Düzce Belediyesi işbirliğinde Anıtpark Meydanı'nda düzenlenen ve her gün yüzlerce okurseveri ağırlayan fuar, bu kez Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerini konuk etti.

Safir Koleji Kurucusu Murat Ayyıldız ve kolej idarecilerinden fuara ilişkin bilgiler alan TSO heyeti, böyle bir etkinliğe imza attıkları için kendilerini hem tebrik etti hem de teşekkür etti.

Fuar stantlarını gezerek, yayınevi temsilcilerinden de bilgi almayı ihmal etmeyen Düzce TSO yönetimi, Düzce'nin kültür hayatına önemli bir katkı sağlayan Kitap Fuarı hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
alı kemal 1 yıl önce
sayın pek değerlı baskan ılk defa bı kıtap goruyor herhalde
Yılmaz Seven 1 yıl önce
Düzce TSO yönetimi acaba kaç tanesi eline kitap alıp okuyordur.
Mühendis 1 yıl önce
Bugün fuar alanında yazdığı kitabının imza gününde tanıştığım Düzce li bir yazar kardeşimizin olması içimizden böyle değerlerin çıkması açısından sevindirici bir şey,başarılarının devamını dilerim.
Serdar gürler 1 yıl önce
İlk önce sizin gibi cahillerin eğitilmeye ihtiyacı var senelerce kahve köşelerinde süründünüz sözde şimdide bazı kurumların başında konu mankeni gibi oturduğunuz bu memlekete ne verdiniz onu söyleyinhep kendi cukkanıza baktınız fuar sizin neyinize.
30°
parçalı bulutlu