banner615

banner614

banner701

TÜRBENİN NE ZAMAN TAMAMLANACAĞI MERAK EDİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile hazırlanan “Konuralp Tarihi Kent Meydanı Düzenleme ve Restorasyon Projesi” uygulaması kapsamında 2018 yılında yıkılan türbe aradan 2 yıl geçmesine rağmen halen tamamlanamadı. Düzceli vatandaşlar ise türbenin ne zaman tamamlanacağı merak ediyor.

Düzce 22.05.2020, 12:49 22.05.2020, 14:23
1833
TÜRBENİN NE ZAMAN TAMAMLANACAĞI MERAK EDİLİYOR
banner682

“Konuralp Tarihi Kent Meydanı Düzenleme ve Restorasyon Projesi” kapsamında  Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile restorasyon çalışmasına başlanan “Konuralp Bey Türbesi” aradan geçen 2 yıla rağmen halen tamamlanamadı.

İnşaat halinde kapı ve pencereleri olmayan Türbe içerisinde Konuralp Bey ve silah arkadaşlarının sandukaları bulunuyor. Ayrıca projenin toplam Bütçesinin 1 Milyon 472 Bin 547 TL olduğu açıklanmıştı.

Projenin toplam bütçesi ile türbenin sadece taş duvarını yapılması ise vatandaşlarda soru işareti oluşturuyor.  Vatandaşlar bir hayır severin yardımı ile Konuralp Müze Müdürlüğü kontrolünde Konuralp Gazinin türbesi tamamlanarak ziyarete açılmasını istiyor.

Yorumlar (9)
Herşeyi bilen adam 4 ay önce
22 yılda geçse olmaz dert etmeyin. 5-6 ay önce yiktuklari yerlere çivi cakmadilar daha. İnönü parkında çocuklar oynardi cıvıl cıvıl di ya ucbes ağaç dikseydiniz bari diyeceğim ama zihniyet onları budayacagim diye kuşa çevirdi. Amaç yıkmak ve peşkeş çekmek olmuş .
Tarih sever 4 ay önce
Bu paraya konuda adına gökdelen dikilir bu ne fiyat yoksa malzemeleri 1000 yıl oncesinde mi geliyor
vatandaş 4 ay önce
YÜKLENİCİ FİRMANIN TEMİNAT MEKTUBU YOKMU.. VERİN MAHKEMEYE .. G.TÜNÜZ SIKIŞTIMI HAYIRSEVER YAPSIN MİLLET YAPSIN... HANİ BELEDİYECİLİK VE HESAP İŞİ SİZİN İŞİNİZDİ... ADAMI HASTA ETMEYİN.. SORUMLULAR HESABINI VERSİN..
Enes 4 ay önce
1,5 Milyon Liraya nasıl bir türbe yapılacak neden bu zamana dek yapılmadı merak konusu
halk 4 ay önce
konuralp köyüne hoşgeldiniz.
DÜZCELİ 4 ay önce
Rant yoksa işde yok nereleri koparabiliriz hesabı.
Vatandaş 4 ay önce
Benim anlamadığım 1 milyon 472 bin tl lik ne iş var ordada bukadar bütçe ayrılıyor.
Duzceli 4 ay önce
Bence sayin keles gelince biter yazik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı az bulutlu