banner615

banner614

banner620

ÜNAL VEKALET EDECEK

banner619

Emekliye ayrılan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can'ın yerine İl Müftülüğü makamına müftü yardımcısı Ünal Baş vekalet edecek.

Düzce 05.02.2020, 11:37 05.02.2020, 14:01
1145
banner650
Yaş haddi dolayısıyla emekli ayrılan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can'ın yerine göreve vekalet edecek isim belli oldu.

Yaklaşık iki yıldır Düzce’de görev yapan Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can’ın emekliye ayrılmasının ardından, yerine İl Müftü Yardımcılarından Ünal Baş getirildi.
Düzce Valiliği oluru ile müftü vekili olarak görevlendirilen Ünal Baş, asaleten atama yapılana kadar Düzce'de müftülük hizmetlerinin başında olacak.

Uzun süre görev yaptığı meslek hayatına Düzce'de son noktayı koyan İl Müftüsü Hüseyin Can,     10 Mayıs 2018 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında görev yaptı.
banner626
Yorumlar (8)
bulent 3 hafta önce
temizlik imandan gelir adamlar abdest aliyor guya ayaklarini les pis milletn pisledigi lavabolara atiyor, akil var mantik var pislk yuvasina ayak mi sokulur 2 .camilere pis yalin ayak giriliyor ayiptir duzltn kendnizicamiye gitmem kim ne derse desin
Aziziye Mahallesi Bağdat 3 hafta önce
Hayırlı olsun ünal hocama yakışır yeni görevinde başarılar dilerim.
14.Bölgeden 3 hafta önce
Sn.Müftüm göreviniz hayırlara vesile olsun.Yeşiltepe (14.bölge)sakini cami cematı olarak sizden ricam imamı lütfen değiştirin,18,yıldır kırâtı olmayan iki bayram namazını yanlış kıldırdı,zaten cuma ve bayramda cemaat görüyor o da yanlış yapıyor.
misafir. 3 hafta önce
Beğenmeyen nesini beğenmedin..Ben gittim namaz kıldım..Ne bir örtü var..Nede doğru dürüst bir yer..Pis her taraf..Caminizin amblemi olan örtüler feraceler koyunki camide hırsızlık yapanlar dışarıda deşifre olsun....
müntehi 3 hafta önce
ünal vekalet edecekmişşş!
misafir. 3 hafta önce
Sayın Müdür.Cedidiyede büyük camide kadınlara ayrılan yerler merdiven altları değil.Bu ne rezillik böyle..Lütfen önem gösterin.Peygamberin kadına verdiği değeri araplar gibi değersizleştirmeyin..
... 3 hafta önce
Sensin müdür
Seven dosttan 3 hafta önce
Yakışır Ünal hocamıza. İl Müftüsü olarak atanacak güzel insan.
16°
kapalı