banner615

banner614

banner701

UZUN ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

banner619

Düzce’nin en yoğun kavşaklarından biri olan Olimpiyat Kavşağı, Karayolları Genel Müdürlüğü'nün aldığı karar doğrultusunda kapatıldı. Kavşağın kapatılması nedeniyle Türkseven Kavşağı mevkiinde uzun araç kuyruğu oluştu.

Düzce 17.09.2019, 19:35 18.09.2019, 18:31
12979
banner682

Kaza riski ve trafik yoğunluğunun ortadan kaldırılması gerekçesiyle eylül ayının ilk haftasında Fiskobirlik Kavşağı'nın tek yönlü olarak trafiğe kapatılmasına tepkiler devam ederken, bu kez geçici olarak bir kavşak daha ulaşıma kapatıldı.

Ankara ve İstanbul arasında önemli bir geçiş güzergahı olan D-100 karayolu Düzce kesiminde yol bakım-onarım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Düzce’nin önemli kavşaklarından olan Olimpiyat Kavşağı, 17 Eylül Salı günü Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından alınan karar gereği geçici olarak kapatıldı. D-100 Karayolu Olimpiyat ve Türkseven kavşakları boyunca yerleştirilen dubalarla, Ankara-İstanbul istikameti tek şeride düşerken, İstanbul-Ankara yönünde ise yine dubalarla yan yola geçişler kapatıldı.

Yol bakım çalışması nedeniyle kapatıldığı öğrenilen kavşakta oluşan yoğunluk sürücülere zor anlar yaşattı. Tek şeride düşen ve dönüşlerin kapandığı yolun özellikle Türkseven Kavşağı kesiminde akşam saatlerinde araç kuyruğu oluştu. Trafiğin sıkışmasına bağlı olarak araç sürücüleri zaman zaman gergin anlar yaşadı.Kavşağın kapatılmasında kullanılan dubaların üzerinden araçlarıyla geçen sabırsız sürücüler, diğer sürücü ve yolcuları da tehlikeye soktu.

Yorumlar (59)
Vatandaş 12 ay önce
Yetkili biri çıkıpdanasılbir çalışma yapılacak açıklar Eleştiriye fırsavermeyin.
okan 12 ay önce
bize her şey müstahak... beş dakkada geçtiğimiz yolu 1 saatte geçiyoruz.kimsede ses yok...bence az bile yapıyorlar
sadece insan 12 ay önce
Bende dün akşam oradaydım, 1 saat bekledim kavşakta. Düzce'nin resmen ana damarını kesmişler, hemde başıboş bırakmışlar. 2 saatliğine 2 tane polis memuru arkadaşlarımızdan görevli koymak bu kadar zor mu ya? Aynı zamanda fiskobirliğin orasını da kapatmışlar. Mesela Adliye'den merkeze gidecek birisi oradan merkeze giremiyor, mecbur d-100'e çıkıyor bu sefer orası da bu durumda. Kabus gibi. Son olarak, o kavşağın adı da Türkseven Kavşağı değil.
değişince 12 ay önce
petrol istasyonu el değiştirince kavşak adı da değişiyor haberiniz yokmuydu yoksa.....
memursen 12 ay önce
Memursen den as taksiye çıkış güzergahında sabah 8 ila 9 arası 1 km.lik araç kuyruğu var bir alt yada üst geçit olsa ne güzel olurdu...
Yorumcu 12 ay önce
Bakiyorum herkes kavsağın ismine takilmis yahu icraatten bauseden yok.Once otobus saatleri saatte bir oldu sonra kavsaklar kapatildi.Duzce belediyesi halki magdur etmek uzerinemi hizmet yapiyor.Sehir icinde saatte bir halk otobusu neyin kafasıdır
Düzceli 12 ay önce
Nefes aldığınıza, yaşadığınıza şükredin bence. Bunlar kötü günleriniz ise daha kötüleri olacaktır
Birisi 12 ay önce
Olimpiyata yol bakımı değil, döner kavşak yapılacak, nasıl bi medya yapınız var anlaşılmıyor, haberden önce bi araştırma yapın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
açık