banner615

banner614

banner701

VALİ DAĞLI HEM TEŞEKKÜR ETTİ HEM UYARDI

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, sokağa çıkma kısıtlamasına uyanlara teşekkür etti maske, sosyal mesafe ve izolasyon kurallarına uyalım uyarısında bulundu.

Düzce 27.05.2020, 10:10
2023
VALİ DAĞLI HEM TEŞEKKÜR ETTİ HEM UYARDI

 Vali Dr. Zülkif Dağlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sokağa çıkma kısıtlamasına uyanlara teşekkür ederek “Covid-19 tedbirleri çerçevesinde, Düzce’de de uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına hakkaniyetle riayet eden, vefakar Düzceli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Vali Dağlı sokağa çıkacak olanlara da uyarıda da bulunarak “Maske, sosyal mesafe ve izolasyon kurallarına uyalım, dört günlük emeğimizi boşa çıkarmayalım” ifadelerinde bulundu. 

Yorumlar (2)
akın81 4 ay önce
Sayın valim alınan tedbirler konusunda hükümetimiz sonuna kadar haklı ama evimin bahçesinde bile güvenlik ekipleri tarafından evine gir diye uyarılmam işin maksadını tamamen aşmakta
Düzceli 4 ay önce
Az önce ekmek almaya gittim hiç kimse sosyal mesafeye uymadığını gördüm. Sayın Cumhurbaşkanımız bir zahmet sadece izole olmamızın zorunlu olduğunu konusuyla ilgili ulusala seslenmesi gerekiyor. cumhurbaķanimizı bu ülkedeki %60 kişinin dinlediğini son anketlere ise bu oran %80 çıktığını düşünürsek acil bir şekilde ulusa seslenmesi ve tehlikenin halen geçmediğini söylemesi gerekiyor. Çünkü bana göre 2 dalga başladı gibi geliyor.
31°
açık