banner615

banner614

banner701

VALİ YAZICI, TÜRKSEVEN İLE BİR ARAYA GELDİ

Düzceli olan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Öncü Medya Grubu’nu ziyaret etti. Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve medya yöneticileri ile bir araya gelen Yazıcı, bir süre önce adım attıkları basın sektöründe kendilerine başarılar diledi.

Düzce 12.06.2019, 11:29 12.06.2019, 15:26
1977
banner682

Memleketi Düzce’ye gelerek bir dizi temaslarda bulunan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı geçtiğimiz yıl eylül ayında el değiştiren Öncü Medya Grubu’nu da ziyaret etti.Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya’nın Camikebir Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Sokak’ta bulunan plazasında şirketin Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ile bir araya gelen Vali Yazıcı, kendileri için yeni bir sektör olan basın ve medya kulvarında kendilerine başarılar diledi.Sohbet havasında geçen ziyarette, uzun uzun Düzce’ye dair sohbet eden Vali Yazıcı ve Türkseven’e Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Öncü Medya Genel Müdürü Murat Yavuz da eşlik etti.

Ziyaretin sonunda anı defterine duygu ve düşüncelerini aktaran Yazıcı, Öncü Plaza’yı gezmeyi ihmal etmedi.Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Düzceli Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’ya teşekkür etti.
İki tarafın da iyi niyet temennileri ile ziyaret sona erdi. 

banner710
Yorumlar (1)
Tahir gülbahar 1 yıl önce
SAYIN VALİMİZİN RİZE VE BALIKESİRDEKİ ÇALIŞMALARINI TAKİP EDİYOR VE TAKDİR EDİYORUZ ALLAH YARDIMCISI OLSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
22°
açık