banner615

banner614

banner701

VALİ’DEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Düzce'de diyabet hastası olduğu için 10 gündür hastanede bulunan 14 yaşındaki Özge Nefes, hasta yatağında büyük bir sürpriz yaşadı. Karnesini hasta yatağında Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı’nın elinden alan Nefes’in hüznü bu sayede mutluluğa dönüştü.

Düzce 14.06.2019, 11:14 14.06.2019, 17:48
1227
banner682

Düzce Avni Akyol Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan ve yaklaşık 10 gün önce diyabet tedavisi için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Polikliniğine yatırılan Özge Nefes, karne heyecanını arkadaşlarıyla birlikte yaşayamamanın hüznünü yaşarken, büyük bir sürprizle karşılaştı.  

Doktorların gözetiminde tedavisi süren Nefes'e Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, sürpriz yaparak karneyle hastaneye geldi. Vali Dağlı, Özge'ye karnesini ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yaz tatili tavsiyelerinin yer aldığı mektubu verdi. 

Dağlı, yaptığı açıklamada, "Biraz önce Özge kızımızın karnesini verdik. Dersleri gayet iyi, iftihar belgesi de aldı. Sayın Bakanımızın yaz tatili mesajı da var. Özge ortaokulu bitirdi, eylül ayında liseye başlayacak inşallah. Bu arada da sağlıkla ilgili sorunlarını çözüp liseye öyle başlayacak" diye konuştu. Özge Nefes de Vali Dağlı'ya teşekkür ederek, "Çok güzel bir duygu bu. Herkesin burada olup beni desteklemesi çok güzel" şeklinde konuştu. (AA) 

 

banner710
Yorumlar (0)
31°
açık