banner615

banner614

banner701

VALİ’DEN SONRA BAŞKAN’DAN DA ÇAĞRI VAR

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’dan sonra Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, korona virüsüne karşı vatandaşlara kurallara uymaları konusunda çağrıda bulundu. Başkan Özlü, “65 Yaş ve üstü yaşlılarımızın sokağa çıkmamalarını önemle tavsiye ediyorum, önemle rica ediyorum” dedi.

Düzce 26.03.2020, 14:15 26.03.2020, 14:39
3240
banner682

Dünya çapında 478 binden fazla insanı hasta eden ve 21 binden fazla insanın ölümüne sebep olan Covid-19 kâbusu devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’de video yayınlayarak, Düzceli vatandaşların alınan kurallara uymaları gerektiğini kaydetti.

Özellikle 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkmamaları konusunda uyaran Özlü, yayınladığı videoda, “Ülkemiz için ve tüm dünya için büyük bir tehdit haline gelen Korona Virüsüne karşı çok dikkatli olmak zorundayız. Özellikle 14 kurala uyalım. 65 Yaş ve üstü yaşlılarımızın sokağa çıkmamalarını önemle tavsiye ediyorum, önemle rica ediyorum” dedi.

banner710
Yorumlar (11)
Yiğit 4 ay önce
Alınan pekte Bi önlem yok evden cıkmayın diyorsunuz anne baba eş ve cocukları dışarı cıkartmıyoruz işe gidip onların almadı gereken mikrobu eve getiricem sanırım belliki bu bekleniyor devlet tarafından yapılan toplantılarda belli bir süre idari izin ve mazeret izni verilebiliyor artık Bi uygulama yapılmalı 2 hafta işcide dahil evde kalınmalı canımızdan ailemizden endişe ediyoruz kesin ve katı önlemler alınmalı
Reis 4 ay önce
Günaydın bakan bey sen düzcedemiydin.
Ertan 4 ay önce
Başkan ne yapiyo bu konuyla ilgili bu varlığını belli et başkan Allah aşkına şu insanlar icin düzce icin bi adım at
Y bk 4 ay önce
Özel sektörde çalışan binlerce insan var tekstiller fabrikalarda bu insanlar ohalini nasıl oluşturacak varsa bi formül hemen uygulayalım
beldecal 4 ay önce
sayın bakan decall mı var dışarda
Gul 4 ay önce
Biz çalışan olarak daha çok tehlikedeyiz her gün 500 kişi iç içe calisiyoruz evde kalın diyorsunuz bide
düzceli 4 ay önce
KENDİ ÇALIŞANLARINIZIN ADINA NE GİBİ ÖNLEMLER ALDINIZ
büşra 4 ay önce
bakanlarımız rıca yada dille olmaz bu işler.biz özel sektör olarak zaten zor durumdayız işverende devleti bekliyor çalıştırmada kısıtlama getirdimi sanıyorsunuz ınsanlar neden sokakta.çindeki önlemlerden haberiniz olmadımı insanların kapılarını kaynaklayıp eve kapattılarda kurtuldular.sizde rica minnet açıklama yapın çıkmayın diye.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık