banner544

banner494

VALİLİK O BÖLGELERE GİDİŞLERE TEDBİR ALDI

banner439

Düzce Valiliğinden Akşam saatlerinde yapılan açıklamada can ve mal güvenliği için aldıkları tedbirleri kamuoyuyla paylaştı. Alınan tedbirlere göre Kardüz yaylasına giden istikamet Düzce Valiliğince,Sinekli yaylasına giden yol Bolu valiliğince gidişlere kapatıldı. Yedigöllere Bolu ve Düzcenin Yığılca ilçesinden gidişlerde karşılıklı kapatıldığı bildirildi.

Düzce 08.02.2020, 23:03 10.02.2020, 10:46
3768
VALİLİK O BÖLGELERE GİDİŞLERE TEDBİR ALDI
banner340
banner480
Düzce Valiliğinden vatandaşların  can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan tedbirleri içeren açıklamada"İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında mevsimsel etkilerle birlikte, yaylalar, yüksek dağ kesimleri, ormanlık alanlar ve benzeri tehlikeli olabilecek yerlerde; gezi, seyahat, kamp veya spor aktivitelerinde bulunmak, ziyaretçilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak durumlara neden olmakla birlikte, kurtarma ekiplerinin de can güvenliğini riske atabilmektedir.
Kış şartlarının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği başta olmak üzere, herhangi bir mağduriyet yaşamaması önem arz etmektedir. Bu kapsamda, Abant–Sinekli Yaylası arasındaki yol Bolu Valiliği'nce, ilimizde ise Kardüz Yaylasına giden yol Valiliğimizce  kapatılmıştır. Ayrıca, vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla Bolu'dan Yedigöllere gidişi sağlayan yol Bolu Valiliği tarafından, Yığılca ilçemizden Yedigöllere giden yol ise Valiliğimiz tarafından kapatılmıştır."denildi.

 
Yorumlar (6)
Vatandas 2 hafta önce
Yerinde bir uygulama her sene kapatilsin
Memet 2 hafta önce
Valiliklerimizi aldıkları bu tedbirden dolayı kutluyorum.Birkaç maceracı yüzünden devletin ve afad umke gibi kurtarma ekiplerimizin gereksiz meşguliyetleri de önlenmiş oldu.
hamza 2 hafta önce
iyi oldu zenginler ciplerle gidip ekiplere magduriyet yasatiyordu herkesin ailesi cocugu var
Recep 2 hafta önce
Kalıcı konutları ulaşıma açabilseniz yeter ama onuda başaramıyorsunuz... Masa başında ismini değiştirmek kolay yolunu ulaşıma açında bizde belediye birşeyler yapıyor diyelim
Düzceli Vatandaş 2 hafta önce
İyi olmuş sonra yolda kalınca devlet bizi kurtarsın
hakkı 2 hafta önce
gitmeyin uyarılarına rağmen giden asalaklar oluyor iyi karar.
banner488
hafif yağmur
banner514
banner313