banner615

banner614

banner701

VATANDAŞ İLGİSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ

banner619

Darıcı Mahallesi’nde ikamet eden Nizamettin Alkan, Düzce Belediyesi’nin kendisine ait parselde yol açmasının ardından yeni arazi sınırının belli olmamasından şikayetçi. Arazisindeki mahsulün zarar görmemesi için bahçesini duvarlarla çevirmek isteyen Alkan, belediyenin ilgisizliğinden dert yandı.

Düzce 22.05.2020, 16:00 22.05.2020, 17:12
6326
banner682

Darıcı Mahallesi Darıcı Sokak’ta ikamet eden Nizamettin Alkan Düzce Belediyesi’nin kendisine ait parselde yol açmasının ardından yeni arazi  sınırının belli olmamasından şikayetçi.

Defalarca Düzce Belediyesi’ne yeni arazi sınırının belirlenmesi için başvurduğunu ifade eden Alkan, belediyeden herhangi bir geri dönüş alamadı.

 Arazisindeki mahsulün zarar görmemesi için bahçesini duvarlarla çevirmek isteyen Alkan, belediyenin ilgisizliğinden dert yandı.

Düzce Belediyesi’nin koronavirüs salgınını mazeret göstererek konuyu geçiştirdiğini belirten Alkan “ Koronavirüsü mazeret göstererek dosyalarla ilgilenmiyorlar ama  koronavirüs  zamanı bu yolu açmasını biliyorlar” diyerek belediyeye sitem etti.

banner710
Yorumlar (4)
. 1 hafta önce
Sız 1 yıldır beklıyorsunuz ben 8yıldır kapatılan yolumun acılmasını bekliyorum ve evımın oturma ızını ruhsatı herturlu evragı mevcut evımı yaptım yolumu kapattılar 8 yıl once ve hala acılmadı beklıyorum bakakım acılacakmıs :'(
Duzce 2 hafta önce
Ben bir yıldır arsanın sınırının belirlenmesini bekliyorum
Corc 2 hafta önce
Bir haritacıya gitse işi hal olur
Vatandas 2 hafta önce
Tarim arazileri imara aciliyor her yer beton olucak
18°
hafif yağmur