banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinde polislerin sosyal mesafe kuralını ihlal eden hasta yakınlarına ceza yazması vatandaşların tepkisini çekti.

Düzce 18.05.2020, 11:45 18.05.2020, 21:27
6304
VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ
banner682

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bahçesinde hasta yakınlarını bekleyenlere polis tarafından ceza yazılması vatandaşların tepkisini çekti.

Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gelen şikayette, polislerin sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği gerekesiyle ceza yazdığı vatandaşlar  “Hastane bahçesi yahu buda neyin nesi” diyerek tepki gösterdi.

Vatandaşlar polisleri bu konuda daha duyarlı olmaya davet etti.

banner710
Yorumlar (33)
Dzc 2 hafta önce
Bırakın kuralmis ne kuralı parkta bahcede mi kural var sadece ne biçim insanlarsiniz yalakalık için yorum yapmayin ulan gidin tekstil fabrika bakın kural mi var neyin kafasını yasiyonuz hayır mı yalakalık için yorum yapmayın polislerde işine geldimi görev yapıyo oznn fabrika teksil marketler daha birsuru yer denetlenecek ve ona göre davranilacak hiç biriniz gidip bakıyormu sağa sola hey gidi heyyy yorum yapmak için yorum yapanlar var
Erol 3 hafta önce
Mesele mesafe kuralı geğil ceza yazmak. Fırsatçılık yapıyorlar
Kaynaşlı 3 hafta önce
Dışarıya hiç çıkmamak en iyisi
Suat 3 hafta önce
Hic karşi yorum yapilmamiş inanmiyorum. Sanirim yayinlamadiniz
vay be 3 hafta önce
vay beeee arkadaş kurala uymayacan boş boş işlerler polisi meşgul edecen ondan sonra tebki gösterecen cezayı ye mesafene uy uyarı uyarı bi yere kadar.
Bir Vatandaş 3 hafta önce
Böyle haber yapan siteyi kınıyoruz. Bu süreçte ve özellikle Devlet Hastanesi gibi riskli bir ortamda, halkı teşvik edici haber değilde, pandemiyle mücadele kapsamında haber yapılması taraftarıyız. ‘Buda neyin nesi’ değil, hastane bahçesi diye hastalık bulaşmıyo değil. Lütfen, halkı evde kalmaya teşvik edici haber yapmanız dileğiyle..
Öğretmen 3 hafta önce
kuralları esnetmeden hakedene hakettiği cezayı şak diye kesen polis memurlarımızı kutlarım. disiplin. disiplin. disiplin. bu kadar cahil bir halk sadece disiplinle yönetilmeyi hakeder.
Duzcespor 3 hafta önce
Polisis arkadaşları kutluyorum görevlerini yapmışlar kimse mizmizlamasin hastane bahçesinde cezamı yazilirmis niye kurallara uymazsan nerde olursan ol yazarlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık