banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLARA ÖRNEK OLMAK İSTEDİLER

banner619

Gaziantep Caddesi’nde bulunan Düzce’nin sevilen esnafları korona virüs tedbirleri kapsamında 1 metre kuralına uyarak sohbet ettiler.

Düzce 25.03.2020, 08:00 26.03.2020, 11:28
1687
VATANDAŞLARA ÖRNEK OLMAK İSTEDİLER
banner682

 Gaziantep Caddesi’nde bulunan Düzce’nin önde gelen esnafları hem vatandaşlara örnek olmak hem de gündeme dair konuları konuşmak üzere bir araya geldiler. Esnaflar korona virüs tedbirleri kapsamında birbirlerine 1 metre uzaklıkta durarak sohbet ettiler. 

 

Gaziantep Caddesinde telekomünikasyon iş ile uğraşan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, “Gündeme dair konuları konuşurken aynı zamanda etraftan geçen hemşerilerimize örnek olmak adına 1 metre kuralına uyarak sohbet ediyoruz. Bilindiği gibi ekonomik olarak alınan bazı tedbirler var. Esnaf arkadaşlarımızı bu konuda da bilgilendiriyoruz. Diğer vatandaşlarımızın da evlerinden çıkmamalarını, çıkmaya mecbur kalmaları durumunda tedbirlere uymalarını istiyoruz. Bu belayı hep birlikte başımızdan atacağız. Sağlık Bakanlığımız ve İçişleri Bakanlığımız başta olmak üzere tüm kurumlara yardımcı olmalıyız” dedi.

Yorumlar (9)
hayırdır 6 ay önce
tuncay başkanı yeseniz doyamıyodunuz.. hayırmı şimdi ?
Berber yunus 6 ay önce
Bence sayın başkana yakışan evde kalıp evden görüntü verip topluma örnek olmasıydı lütfen evde kalalım
Ramazan 6 ay önce
Akşam eşimle birlikte bir telefoncuya şarj cihazı almak için girdim. Ya ben nereye geldim yanlış bir yere mi girdim dedim. Tezgahın arkasında tam 6 kişi. Saç sakal birbirine girmiş. Hepsi birden "buyur abi". Sonra uyduruktan bir şey sordum çıktım. Ne 1 metre kuralı ???
oradan bir esnaf 6 ay önce
sesli güldüm hahhhaaaahhh
hArbi Adamsa'n ara 6 ay önce
bunlar hep dötünü yiyim ayağaaa...
Esnaf 6 ay önce
Esnafın bu günlerde susması için verilen emzik. Çektikçe karnım doyacak zannedersin fakat boşa.
her şey çok güzel olacak 7 ay önce
Oradakilerden biri esnaf değil KOSKOCAMAN başkan?
düzceli dezenfekte 7 ay önce
Orada bir virüs var değil 1 metre 1.000. km de olsa bulaştırır.
Esnaf 7 ay önce
Esnaflar uyanin suan size sahip çıkan yok. Destek Paketleri yalan.. Halkbank destek paketi zaten olan kefilli ve bol prosodurlu kredi.. rezalet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
az bulutlu