banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLARA ÖRNEK OLMAK İSTEDİLER

banner619

Gaziantep Caddesi’nde bulunan Düzce’nin sevilen esnafları korona virüs tedbirleri kapsamında 1 metre kuralına uyarak sohbet ettiler.

Düzce 25.03.2020, 08:00 26.03.2020, 11:28
1640
VATANDAŞLARA ÖRNEK OLMAK İSTEDİLER
banner682

 Gaziantep Caddesi’nde bulunan Düzce’nin önde gelen esnafları hem vatandaşlara örnek olmak hem de gündeme dair konuları konuşmak üzere bir araya geldiler. Esnaflar korona virüs tedbirleri kapsamında birbirlerine 1 metre uzaklıkta durarak sohbet ettiler. 

 

Gaziantep Caddesinde telekomünikasyon iş ile uğraşan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, “Gündeme dair konuları konuşurken aynı zamanda etraftan geçen hemşerilerimize örnek olmak adına 1 metre kuralına uyarak sohbet ediyoruz. Bilindiği gibi ekonomik olarak alınan bazı tedbirler var. Esnaf arkadaşlarımızı bu konuda da bilgilendiriyoruz. Diğer vatandaşlarımızın da evlerinden çıkmamalarını, çıkmaya mecbur kalmaları durumunda tedbirlere uymalarını istiyoruz. Bu belayı hep birlikte başımızdan atacağız. Sağlık Bakanlığımız ve İçişleri Bakanlığımız başta olmak üzere tüm kurumlara yardımcı olmalıyız” dedi.

Yorumlar (6)
Ramazan 3 gün önce
Akşam eşimle birlikte bir telefoncuya şarj cihazı almak için girdim. Ya ben nereye geldim yanlış bir yere mi girdim dedim. Tezgahın arkasında tam 6 kişi. Saç sakal birbirine girmiş. Hepsi birden "buyur abi". Sonra uyduruktan bir şey sordum çıktım. Ne 1 metre kuralı ???
hArbi Adamsa'n ara 3 gün önce
bunlar hep dötünü yiyim ayağaaa...
Esnaf 3 gün önce
Esnafın bu günlerde susması için verilen emzik. Çektikçe karnım doyacak zannedersin fakat boşa.
her şey çok güzel olacak 4 gün önce
Oradakilerden biri esnaf değil KOSKOCAMAN başkan?
düzceli dezenfekte 4 gün önce
Orada bir virüs var değil 1 metre 1.000. km de olsa bulaştırır.
Esnaf 4 gün önce
Esnaflar uyanin suan size sahip çıkan yok. Destek Paketleri yalan.. Halkbank destek paketi zaten olan kefilli ve bol prosodurlu kredi.. rezalet
hafif yağmur